MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Kubajzzz
Vloženo 27.3.2018
Aktualizováno 27.3.2018

Malý obratný stroj, na kterém je sranda cestovat. Vlastním ho dva roky, najeto cca 7000 km.

Jawa 350/634: Váha, cena

První dojmy - Z motorky jsem byl nadšený. Chtěl jsem menší, obratný stroj na kratší projížďky, který umí jet dostatečně rychle a kopce mu nedělají problém a je nenáročný na údržbu. To, podle mě, tahle motorka splňuje.

Motorku bych doporučil pro - začátečník, milovník starých strojů :D , nenáročný cestovatel

Doplňky na motorce - bezkontaktní zapalování Vape

Velmi lehká, obratná motorka. Hrozně mě překvapilo, jak dobře se ovládá a kolik výkonu vlastně má. Jezdím většinou silnice (2.-3. třídy) a na ty je jako dělaná. Podvozek dobře sedí, nerovnosti tlumí dostatečně. Mě osobně stačí, sice po 350 km na jeden zátah člověka bolí trochu záda, ale nikdy mě nenechala nikde ve štychu, vždy mě dovezla bezpečně domů (přední kotouč je paráda), což se o novějším stroji, který jsem vlastnil říct nedá (Kawasaki KLE 500 2006). Chápu, že srovnávám hrušky a jabka, ale MZ je za ty prachy (mě stála 15 000,-) dobrý poježdění. Sice na rovinkách má motorka, nad kterou jsem taky uvažoval (Jawa 350/634) hrozně navrch (ta síla se nedá dohnat váhou, 350 prostě začoudí a ujede), ale jakmile přijdou zatáčky, tak to je MZ ráj.

R08ert
R08ert napsal 19.09.18 v 20:28

Skvělá volba

Kubajzzz
Kubajzzz napsal 03.04.18 v 16:25

Targus: Jede. Jen se musí víc točit (což mi vůbec nevadí ).

Kubajzzz
Kubajzzz napsal 03.04.18 v 16:24

Díky moc za komentáře .

Targus
Targus napsal 03.04.18 v 11:15 10b.

Jo, poctivý kus železa, který navíc i jede.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.03.18 v 08:21 10b.