Honda S-Wing 125 (2010)

Vlastník bospr
Vloženo 27.3.2018
Aktualizováno 10.11.2019

Motorka koupena od Ondrej-Moucka (Želiv)

Honda Forza 125: krásná ,ale tolik peněz jsem za ni nechtěl vydat
Yamaha X-max 125: prodáno než jsem pro ni mohl jet

První dojmy - Větší skútr s ABS ,zachovalý v pěkném stavu.Jel jsem na něm pouze zkušební jízdu při 0 stupních v dešti a na STK.

Motorku bych doporučil pro - pro každého

Doplňky na motorce - žádné

Zkušenosti zatím nemám.Čekám na registrační značku,jelikož to je dovoz z německa.

25.7.2019
Po roce ježdění a to více méně z 90% ve dvou s mojí drahou polovičkou. Musím říci ,že jsem spokojený. Máme najeto nějakých 7000 km. Koupili jsme nový kufr od SHAD. Vyměnili pneu z původních, asi ještě z výroby Bridgestone za Michelin. Jízda je s nimi dobrá, v dešti zatím nejeto. Výkonu na běžných cestách dostatek . Jezdíme běžně 90-100 km/hod. v prudších kopcích to je slabší tak 60 . Kolo v předu 13 a vzadu 12-ky . Měl jsem z toho nejdříve obavu, ale pokud není silnice samý kráter ,není si nač stěžovat.
Za tu dobu co jí mám zatím bez poruch, Spotřeba v jednom 2,9 l ve dvou 3,2 l.
Většinou jezdíme 200 -300 km . Nejdelší jízda za jeden den zatím 437 km.

10.11.2019
V letošní sezóně jsme podnikli se ženou spoustu krásných výletů.Ježdění nás baví
čím dál víc. Skútr jezdí skvěle . V září jsme museli koupit novou baterii , ta původní byla ještě z výroby. Vydržela tedy 9 let. Snad ta nová vydrží alespoň stejně dlouho .
Na tachometru se nám zobrazil na konci září údaj o ujetých 15 000 km. To znamená,
že od pořízení jsme spolu najeli již 9 000 km .

matti
matti napsal 27.03.18 v 13:19 10b.

Super dobrá klasika!