Yamaha XJ6 Diversion (2015)

Vlastník Lubaxj6
Vloženo 23.3.2018
Aktualizováno 23.3.2018

Moje první "velká" motorka, se kterou se vracím na silnice po 15ti letech.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Koupeno přes bazar od prvního majitele. Obsluha v pohodě.

První dojmy - Zdá se mi dobře ovladatelná, bezproblémová, příjemná na cesty.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny kdo si chtějí užít jízdu a nemusí být všude první a mít top nex model

Doplňky na motorce - kufr, výfuk jsem jen uvažoval, ale musel bych oželet centrální stojánek...

Na tuto motorku jsem narazil v bazar Auto Jarov, kde jí prodával první majitel. Zaujala mě svým vzhledem, v podstatě se mi líbila na první pohled jako optimální motorka na návrat mezi motorkáře. Hledal jsem recenze a splňovala vše co jsem od ní očekával, i když to není žádný závoďák a nejnovější model.

Od doby koupě jsem s ní neměl žádné problémy, jarní servis a celá sezóna v pohodě. Najel jsem za rok přes 5tis km, párkrát i se spolujezdcem. Nevím zda je to vzrůstem a váhou manželky, ale mnohdy jsem musel sahat dozadu, zda tam stále je :o) necítil jsem velký rozdíl, motorka i tak jede skvěle. Na úložný prostor se díky kufru nemohu stěžovat, dám tam i doklady, pneu sadu i náhradní letní oblečení, pokud je potřeba. Spotřebu posuzuji jako optimální vzhledem k síti pump a stylu jízdy.

Kde se cítím nejlépe? asi na silničkách, kde je slušný povrh, malý provoz a optimum zatáček a rovinek. Na dálnici se nedá běžným autům konkurovat, resp. držím se :o) sedlo jsem si nechal předělat, je pohodlnější, ale po 300 km jsem už nevěděl jak sedět...

Na co si musí majitel zvyknout je specifický zvuk výfuku, někdo ho nazývá zvukem vysavače.