Honda CBF 600S (2009)

Vlastník PeterVFR
Vloženo 22.3.2018
Aktualizováno 24.3.2018

Moje prvé "veľké" motozačiatky ( motopokračovanie po dlhšej študijnej a rodinnej pauze ) na japoncovi.

První dojmy - Po dlhšom zvažovaní typu ( značka bola jasná hneď ) a kubatúry padol výber na CBF 600 S - mal som vyselektované 4 alternatívy a vybral som si tento červený cukrík

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že vhodný na žačiatočné učenie sa a oťukávanie pred nástupom na vyššiu asfaltovú kubatúru

Doplňky na motorce - Ja som ju postupne dopĺňal o GiPro, rozšírenia pod späťáky od SW Mottech, zadný blatníček strieknutý do farby okolitých plastov - sivá matná, výfuk Viper ( dodal pekný zvuk ), následne aj vlastná alternatíva zn." Gabasovic" ) - to je tá krátka čutka so sieťovinou va výstupe, vyššie plexi Givi, bočné držiaky na brašne od Givi ( ale pozor : nekorenšpondujú s originál.držiakom pre TopCase od Hondy, takže treba počítať s rezaním Givi držiakov, nadváranie, striekanie. Bez Honda držiaku na TopC.by to malo sedieť ), vrátane brašní Givi EA100, predná časť kapotáže pôvodne čierny plast bez koloru strieknutá do klavírnej čiernej s reflex.červeným polepom pod lakom, vyhliadnutý som mal ešte pekný tunel pod motor ( nie Ermax, ani Puig a pod.-tie mi dizajnovo nesedeli ku zvyšku motorky, ale našiel som niečo od Francúzov, čo dizajnovo ladilo s motorkou ), no skôr prišiel predaj po 2 rokoch

Keďže po dlšej pauze od moto som sa rozhodoval viac hlavou ako srdcom ( som jogurtovo naladený ), výber padol na kompromis . Cesta to mala byť určite, radový 4-valec tiež určite, na oprašovanie motozručností z pubertálnych čias a budovanie nejakého vyššieho levelu jazdenia žiadny extrémny supersport alebo superbike, skôr niečo, čo nebude pridlho oveľa lepšie, ako vodič, na čom sa bude dať aspoň priblížiť k hraniciam motorky aj na "bežnej" ceste, bude dostatočne obratná, aj s dákymi koňmi pod sedlom. Vyšlo mi CBF 600 ( a S verzia - viazuálne vzdialený príbuzný k jogutru )

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 22.03.18 v 22:30 10b.