Kawasaki ER 5 (2004)

Vlastník Cipajzz
Vloženo 21.3.2018
Aktualizováno 21.3.2018

Modre metalizovana potvora uz s taky par skrabancema ze zlobeni, ale stale nezdolna a fungujici.

Motorka koupena od Hagis (Hradčany (Praha 6)) - Nakup a prodej naprosto bezproblemovy, bez jakychkoliv zadrhelu.

Honda CB 500: Predchozi majitelka si pro ni prijela do uschovy
Honda CB 600F Hornet: Nepadl mi do ruky uchazejici kousek

První dojmy - Naprosto pozitivni. Ackoli nejsem zrovna nejlehci jezdec po vahove strance, stroj s tim nemel sebemensi potize a udelal na me ihned dojem. A ackoli je ma prvni a zkusenosti jsem jako zacatecnik nemel, ihned jsem mel dojem lehke ovladatelnosti a jistoty ze mi ledasco odpusti.

Motorku bych doporučil pro - Urcite pro zacatecniky, lidi mensiho vzrustu a zeny. Neni to zabijak, ale clovek se zvladne dostatecne vyblbnout.

Doplňky na motorce - Prozatim pouze klasicke chromovane padaky okolo motoru a ladeny vyfuk od firmy Ixil. Urcite pribudou bocni brasny a zvazuji plexi, ale to se mi tam prilis nelibi O

Po dlouhém luštění co a jak by jsem si jako prvního měl posadit pod muj nezkuseny kery zrovna vylez z autoskoly, mi byla nabidnuta prave tato. Musim uznat ze me ihned oslovila ackoli jsem se bal ze nebude dostatecne "vybusna", dyt je to pouze 500. Ale opak byl pravdou... Padly jsme si do oka a uz jsem ji vezl domu.
Za posledni pulrok co ji mam doma jsem na ni zasadni opravy delat nemusel. Bohuzel diky pokakany dame, kera mi vlezla do silnice, jsem sklouzl po kostkach a musel menit riditka a nasledne i nevim jakym kouzlem rozbitou baterii.
Zbyle investice byly pouze mym pocitovym neduhem kery jsem na ni videl, jako vymenit okousany sroubky, ci zlomeny vnitrek budiku a vsadit diodove zarovky pod tachometr i do hlavniho svetla a vymenit klasickou brzdovou hadicku za krasne modrou pancerovanou od firmy Hell.

milec
milec napsal 21.03.18 v 21:21 10b.