Yamaha FZR 600 (2003)

Vlastník kulda33
Vloženo 18.3.2018
Aktualizováno 20.6.2018

Tak jsem si pořidil tuto krasavici,tak už se těšim na lepši počasi abych mohl vyjet a zhodnotit.Každopádně co se týče momentálniho stavu,žádne investice by momentálně němeli byt krom provozních tekutin,olej,filtr.

První dojmy - Láska na prvni pohled,jakmile jsem ji viděl tak jse mi rozjasnili očička,a jak jsem si sednul tak bylo hotovo,řekl jsem si prostě tuhle chci

Doplňky na motorce - Padáky,vyhřívané rukojeti,zadní kufr

Vybral jsem si z toho duvodu,že jsem nechtěl vyloženě už cestáka,kterého jsem před zimou prodal,ale už toho začinám litovat,ale co bylo bylo tohle je přeci jen univerzalnějši stroj.

Tak 24.3 2018 první jarní vyjiždka cca 30 km,ještě opatrna jizda,přeci jenom šterk ješte neodklidili z cest,každopadně jede to paradně,tahá to jak splašený kun :)brzdy taky super,na ovladani to taky vypada že jde dobře,takže prvni poznatky super,jediné co jsem udělal hned jak jsem dojel dom,vyměnil jsem výfuk,přeci jenom je to takový bzučaček.
Nalítano cca 2tis km,ale ta váha nizka mi nedělá dobře :)

Tak 20.6 šla holka do světa,pokukoval jsem znova po něčem co má vic kg,znova nějaký cesták,šla by v zimě,ale při změně zaměstnáni kdy není ted moc času na ježdeni jsem ten prodej jen urychlil,takže ted bude sloužit až v daleké Praze.

kulda33
kulda33 napsal 19.03.18 v 20:52

Kurde chlapi,pak už je jen čopr a to neni muj šálek kávy-takže snad mi to chvili vydrži

MWH
MWH napsal 19.03.18 v 20:50 10b.

jsem zvedavej jak dlouho ti bude sloužit nez budeš hledat dalši

Zub47
Zub47 napsal 19.03.18 v 04:04 10b.

Vypadá suprrrrr na letošek ti to vydrži a přišti rok se zas uvidi tak ať šlape a kolama vždy dolu