Honda VFR 800 (2005)

Vlastník Krenda
Vloženo 16.3.2018
Aktualizováno 16.3.2018

Perketní motorka pro cestování i sportovní jízdu s nádherné barvě tri-colour a laděnými výfuki BOS.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Absulutní spokojenost i s následným servisem (alternátor), perfektní jednání a navíc sleva 10 % na hadry značky 4SR.

První dojmy - VFR bylo vždycky mým snem, jízdní provej perfektní, spotřeba vyšší díky laděným výfukům, ale ten zvuk za to stojí. A co na to batůžek? Je velmi spokojená i při delším cestách ta nejdelší bylo 600 km od Zell am See, bolel ji zadek :-D.

Lehký decelační efekt při prudkém podřazení, musí se s ním počítat, ale jinak v pohodě. Klasické cuknutí v 7 tis. km paráda. Úsměv od ucha k uchu. Dlouhodobá spotřeba (min. 6,5 l průměr 7,1 l/100 km).

Důležité je nepodcenit kvalitní gumy, přední pneumatika nemusí být sjetá, ale může být hrbolatá. Měnit! Já po dlouhém zvažování obul Michellin Pilot Road 4 a nádhera. Borci od Michellinu ji opravdu vyladili.

Nejkrásnější na VFR je vyjet za hranice naši krásné republiky a užít si cestovní pohodlí a možnost se krásně nabalit do kufrů. Já řešil zadní kufr GIVI a boční od KAPPY. Volil jsem "novinku" rychlo odnímatelné boční držáky jsou dražší, ale super. Zatím z Alpských cest jen Grossglockner, ale tento rok mám v plánu Slovinsko přes průsmyk Vršič a v létě Itálie, která je pro jízdu na motorce až kýčovitá.

PeterVFR
PeterVFR napsal 24.03.18 v 12:10 10b.

Pekná farebná kombinácia. Spomienka na začiatky, písali sa ´80 roky a model VF 750 F v týchto farbách. VeFRo potom prišlo s výročným modelom " 25 th INTERCEPTOR Anniversary " , tuším bola určená pre US trh. A s viaclúčovými diskami z predchádzajúceho modelu VFR nastriekaných na bielo je neodolateľná ešte viac. Tu týchto farebných kombinácií asi veľa nie je, takže užívaj jedinečné prevedenie modelu.
Pekná, pekná.

Jeanee
Jeanee napsal 24.03.18 v 11:10 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 17.03.18 v 12:35 10b.

Hezká Honda, ať slouží

Trinnlee
Trinnlee napsal 17.03.18 v 09:38 10b.

Netradiční a velmi pěkná barevná kombinace. Hezká hondice.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.03.18 v 08:18 10b.