ČZ 175/477 (1971)

Vlastník w_i_l_l_y
Vloženo 16.3.2018
Aktualizováno 30.3.2018

Naskytla se výhodná koupě s tp v depositu, motorku sem bral z důvodu že jsem sedlal dlouhe roky typ 476 a 487 a dle mého názoru jsou tyhle modely ideální na běžné ježdění pro fandu jawa-cz.

První dojmy - Motorka delší dobu nejela a pouze majiteli stála v garáži, poslední stk skončila 2007 a pán na ní jezdil pouze po vesnici a do lesa, důležité je ze ji neodhlasil a papiry s spz uložil do depositu a hlavně jej v roce 2015 prodloužil ! Jinak stav byl na udelani s tím se taky motorku kupoval, že se přez zimu nebudu nudit. Víceméně byla v původním nezbastlenem stavu takže oprava nebyla až tak složitá. Nyní je motorka hotova a včera (15.3.2018) proběhla první padesatikilometrova projizdka.

Doplňky na motorce - Brzdovy spínač

Dnes velmi lituji, že jsem se zbavoval k dokonalosti vylepšenému modelu 487, ale o to větší radost mám z moji čerstvě doskladane 477 kterou hodlám užívat na běžný provoz, výlety, veteran srazy. Uvidíme kolik km se letos zadaří namotat, jsem určitě rád za ponechání původního Tp který ukazuje celou historii motocyklu (posledni misto akorat na mne) a malé spz.
Časem pravděpodobně pribudou blinkry, které se začaly montovat o rok později, jinak bude zachováván puvodni vzhled.

sklenda
sklenda napsal 05.10.20 v 14:20 10b.

jako luxus

DennySV
DennySV napsal 30.03.18 v 12:21 10b.

mirocz
mirocz napsal 24.03.18 v 08:31 10b.

Moc pěkná, také mě čeká renovace a inspiroval jsem se fotkami.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 23.03.18 v 10:45 10b.

Brňavka výstavní...

Lubik2
Lubik2 napsal 23.03.18 v 09:27 10b.