Suzuki M1800 IntruderR (2008)

Vlastník Martineček
Vloženo 13.3.2018
Aktualizováno 13.3.2018

Měl jsem Dragstara a po pár letech už jsem zatoužil po změně.Po velké změně.Věděl jsem co chci.Dlouho jsem hledal M1800 R až jsem našel tu pravou.

První dojmy - Nejdřív přeci jen trošku obava z váhy motorky.Ale po prvním rozjetí a pár zatáčkách naprostý úžas.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce pohodlnou a silnou motorku.Jak na dlouhé či krátké výlety a cestování,tak i na svižnou jízdu po klikatých silnicích.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou vyhřívané rukojeti.Opěrka spolujezdce a brašny.Plexi co bylo na motorce jsem sundal.

Kupoval jsem v říjnu 2017.Stihnul jsem párset km najezdit než skončila sezona.Ted´(11.3.2018) jsem jezdil a mám najeto dalších pár km.S motorkou jsem opravdu spokojenej.Je to velký a pohodlný se silným motorem.Dá se jet pohodově ale i velmi rychle.

trebor33
trebor33 napsal 21.06.18 v 11:51 10b.

Vím o čem píšeš.Mám jí doma včetně Magny VF 750 c.,ale tu poněkud zanedbávám přes její nesporné kvality.Vetrelec je prostě TOP.Bože ten zátah

Pe3k
Pe3k napsal 18.05.18 v 15:27 10b.

Intruder se Japoncům moc povedl.
Je to nejen oči tahající motorka ale i svezení je velmi příjemné až hravé.
Přeji spoustu kilásků, jen radost a žádnou starost s tímto strojem a posílám 10b do hodnocení.

Čadil
Čadil napsal 22.03.18 v 16:33 10b.

moc krásná mašina

Martineček
Martineček napsal 20.03.18 v 18:51

Všem moc děkuju za komentáře a hodnocení.A všem přeju hezkou a šťastnou sezónu která už snad brzy začne.Třeba se potkáme někde na silnicích.Hodně šťastných km vám všem.Martin.

Milda02
Milda02 napsal 20.03.18 v 11:59

Nejlepší volba co jsi mohl udělat . Přeji dobrou zábavu a vždy šťastný návrat