Suzuki AN 400 Burgman (2004)

Vlastník Rady

Rady napsal 02.11.09 v 13:25

Prodáno

Petynka
Petynka napsal 17.03.08 v 21:15

Ahojky tak už mám taky a hodně Vám fandím.Petynka.

Petynka
Petynka napsal 17.03.08 v 21:15

Ahojky tak už mám taky a hodně Vám fandím.Petynka.

Rady napsal 20.12.07 v 00:54

Na 400 jezdime ve dvou a vykonove to zvlada s prehledem. Prehodil jsem pouze varec k vuli akceleraci, a taky jsem si vzhledem ke sve vysce upravil sedadlo. Takze sedim vys a nohy mam uz natazene. Vic by mi sedela 650, ale 400 se mi vic libi.

napsal 18.12.07 v 16:58

Pekny pohodovy cestak. Taky o nem uvazuji, akorat, ze ma ze vsech burak nejniz sedadlo k zemi a pri nasich 189cm Jak je to s jizdou ve dvou, staci tech 400ccm?

Rady napsal 12.12.07 v 22:07

Vlastine zdravim, nekolikrat jsem tvou Majesty zahledl u nas v ulici a taky v Bojkovicich, kde mam kamose JP (spolupracovnika) a ten ma taky B400 stejnou jako ja Jen se mu nechce jezdit na srazy a tak jezdim vetsinou s brnakama. Urcite se zastav a pripadne muzeme i nekam vyrazit. Kazdy rok je spousta srazu a pokud mas zajem, tak se mrkni na skutrmoto.cz, treba si nejaky sraz vyberes. Ja jezdim vetsinou na vsechny <br />
Kdyz pojedes kolem, ta se urcite zastav. Od jara do podzimu byvam o vikendech ale malo doma. Bud jsem na chate u Vyskova a nebo nekde na srazu <br />

Rady napsal 12.12.07 v 21:57

Komiku nadsen jsem stale, jen ta zima mi kazi poteseni ze skutra Mam ale cas a tak pracuji na vylepseni skutra. Prehodil jsem variator, remen, blinkry a upravil sedadlo ke sve vysce. Jeste jsem se pustil do vyroby ladaku. Temer je hotov a uz se tesim jak se projedu Vic na mych strankach.<br />
Jo a 250 neber, ta 400 je minimalni optimum (vykon, spotreba) a da se sehnat za dobrou cenu. Kdybych mel penize na zbyt tak jdu rovnou do 65O

napsal 09.12.07 v 20:44

Ahoj draku Zdravím tě z Bojkovic<br />
Tak jsem si taky pořídil BURGOŠE.Dřív jsem mněl a nebo ještě ji mám Yamahu Majesty 125 jezdil jsem k bráchovi do Bánova ten bydlí na proti tebe tak že asi výš o koho jde.<br />
Burgmana mám asi 14 dní tak že zatím nic moc,ještě jsem na něm pořádně nejel ale doufám že mně nesklame.Ten tvar a pohodlí je uplně supr na jaře se přijedu ukáza Tak zatím čau.

smazany52367
smazany52367 napsal 19.11.07 v 10:17

ahoj,koukám právě na Tvuj scoot a jsem nadšen!!do budoucna plánuji také Maxíka,a řeknu Ti že je to tzěžké rozhodování jestli jen 250ccm,nebo rovnou do 400ccm...v této třídě se mě asi nejvíc líbí Burgoš,jenže cena je vysoká,tak asi rok počkat a pak si udělat radost ne podle stavu peněženky,ale dle stavu mysli <br />
No vidím že jsi ji koupil loni,co ted po roku ježdění?stále nadšen a zážitku plno?? Ahoj Duša

Rady napsal 23.05.07 v 22:12

Mám 184cm a nemám problém. Nohy mám skoro rovně a řídítka mi sedí perfektně. Jinak Burgmany 400/K3/K4/K5 seženeš kolem 100 000,- Mrkni http://www.tipmoto.com <br />
nebo na <br />
http://www.motoinzerce.cz/ <br />
tam se občas něco objeví.

napsal 23.05.07 v 07:56

tyto skutry se velmi líbí, uvazuji o nem, ale nevím, jestli k mé vysce 185 cm není krátká vzdálenost od rídítek k sedlu. Za kolik a kde se dá porídit nekde kolem Ostravy.

Rady napsal 01.05.07 v 18:13

jj občas se u Trampa když je hezky objevím. Abych pravdu řekl, tak mi nejaký čas trvalo než jsem se rozhodl pro koupi scootra. Když jsem ale viděl tyto maxi-scootry v Itálii na vlastní oči, tak bylo rozhodnuto. Jezdění je pohodlné, a vhod přijde i úložný prostor pod sedadlem.Pochvaluje si i můj batůžek a tak semnou ráda jezdí.Když tak se ozvi až mne tam zase zahlédneš, můžeme pokecat .

šimic
šimic napsal 28.04.07 v 12:53

povedené přibližovadlo asi fest pohodlné <br />
jinak Tě vídávám u Trampa

Rady napsal 18.01.07 v 16:39

díky, mrknu se

napsal 18.01.07 v 14:40

Ahoj, na www.skutr-moto.cz najdeš kalendář akcí Maxíků a spoustu dalších info.

sved
sved napsal 04.01.07 v 13:12

Ahoj stroj pěknej.Plexi je asi problém všech. Trápí mě to taky a už jsem i sehnal výrobce a prodejce s vyšším.Snad to bude lepší.<br />
Přeju mnoho šťasných km. SVED

Dulka
Dulka napsal 26.11.06 v 22:05

Dlouhá zima to mi povídejte, já si koupila Suzika včera, dnes jsem si byla polítat a už mám zase 100 chutí na ní sednout a projet se. Přes týden pořád v práci a kdo ví co bude o víkendu, už aby zase bylo jaro, je to opravdu jako droga . Sand to ale vydržíme no a na jaře přeji hodně štastných kilometrů a super zážitků

napsal 17.11.06 v 21:27

ja si snad opravdu poridim ten 209 kit, abych se mohl zucastnit tech maxi srazu .

Rady napsal 11.11.06 v 21:03

Moranko to víš že tahle zima bude pro mne nejdelší, jenže nekupto Třeba se někde na jaře potkáme.Plánuji že se zůčastním srazu v Krkonoších a Jeseníkách, snad to vyjde.

SLUGI
SLUGI napsal 29.10.06 v 20:52

viki999
viki999 napsal 29.10.06 v 19:05

moc dobrá volba

Rady napsal 29.10.06 v 18:40

asi budes mit bohuzel pravdu []

m.a30
m.a30 napsal 29.10.06 v 18:30

jo, jo, nejdelší zima je ta, před kterou si těsně člověk koupí motorku [] , ale jinak přeji na jaře spoustu šťastných kilometrů