Aprilia Scarabeo 150 (2000)

Vlastník mirapulec
Vloženo 12.3.2018
Aktualizováno 10.5.2018

Popište svoji motorku?Vždyť je to skutr

Motorka koupena od Váňa Rosice - Zařídil přihlášení a sám od sebe dovezl až před barák-zrovna mrzlo.

První dojmy - První dojmy?Vypadá dobře a motor po ohřátí si jen ševelí.Sakra.To musí bejt taková kosa a padat mokrej sníh?Počasí na koupi offrouda a ne jednostopu:-))

Motorku bych doporučil pro - I pro větší lidi.Mám 186 cm a paráda,jen prckům doporučuju nejdřív vyzkoušet jak dosáhnou na zem.

Doplňky na motorce - Jsou tam jiná zrcátka a topcase.Vyrobil jsem boční stojan a napasoval plexy z bůh ví čeho Pro bezpečnost nalepeny reflexní smajlíci.

Chtěl jsem skutra na ježdění do práce,něco praktického.Číza bývá náladová a KLEčko je na couračky ,,těžká mrcha" a musí my pár let vydržet.
Silnice na Chrudimsku jsou jedna velká katastrofa, 2.a3.třída je typu,,díra střídá záplatu" takže priorita č.1 velká kola i na úkor místa pod sedlem(pouze orig.nářadí-jinak se nevejdou ani šprcky).
Vemu to stručně:+ne,netrhá ruce,ale jede moooc pěkně(příjemné překvapení)
+pěkný zvuk na tu kubaturu
+v porovnání s čízou rám pevný jak Gibraltalská skála
+velikost akorát-ani prcek ani maxík
+velké pohodlné sedlo(i pro spolujezdce)
+luxusní přístrojový štít včetně ručiček paliva a teploty motoru
+uzamykatelný kastlík
+perfektní hlavní stojan,to postaví snad i 10ti leté děcko
-žádné místo pod sedlem
-kluzké sedlo-na rozflákané silnici prdel pochoduje(takže skoro furt)
-nemá kola21-17 ani 200mm zdvihy)
-super tachometr- maximálka dle TP 95 km/h,ukazoval 120 a ještě tahal )Člověk pojede na houby a bude si připadat jako Rossi.Edit-už to mám-skutečná rychlost zhruba odpovídá té stupnici v mílích ))

Prostě takový italský fichtl-bojovník vesnických silnic

Hrabě-X
Hrabě-X napsal 04.04.18 v 15:36 10b.

Italská superprdlavka!

mamaha
mamaha napsal 12.03.18 v 16:14 10b.