Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník Medy16
Vloženo 10.3.2018
Aktualizováno 20.6.2019

Perfektní stroj na dojíždění do práce nebo na trip.

Motorka koupena od mamut73 (Liberec I - Staré Město) - Naprostá spokojenost, motorka s dokonalou servisní historií, na vše upozornil a vše vysvětlil. Ochota, vstřícnost a férové jednání a navíc super tankvak...:-)

Yamaha TDM 900: Také perfektní stroj, pocitově menší.
Yamaha XT 660 Z Tenere: Bohužel jich moc na prodej není a navíc stojí balík
Suzuki DL 1000 V-Strom: Jezdím většinou sám, zatím bych nevyužil

První dojmy - Poměrně mohutná stavba, naprosto perfektní ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - V podstatě komukoliv, kdo se nezalekne větších rozměrů. Určitě splní veškerá očekávní a určitě nezklame. Bylo toho o Stromku tolik napsáno a mě nezbývá než souhlasit.

Doplňky na motorce - Padáky, přídavná led světla, originál kufr Suzuki, kryty rukou, ukazatel zařazené rychlosti, deflektor na plexi, šusplech pod motorem, hlavní stojan, hrazda na navigaci, zásuvka, tankvak GIVI, laděný výfuk Dominator, kratší kosti 125mm, prodloužení vidlí a rozšíření stojánku od Marseluse.

Průměrná spotřeba - 2.73 l/100km

Naprosto perfektní univerzál, s famozní spotřebou a skvělou ovladatelností. Splňuje všechna moje očekávání. Vzpřímená pozice, široká řidítka, ochrana před větrem a deštěm, samé klady. Malinko bych čekal ostřejší brzdy, ale s tím jsem počítal a není to nic, co by nešlo vyřešit. Dále půjde trošku nahoru ( kratší kosti ), přeci jen mám 193cm a nechci řešit úplně každý obrubník, i když je tam pro každý případ řádný šusplech... A poslední, co mi n mašině chybí je laďák, originál není úplně marný, ale laďák to posune úplně jinam.. Od původního majitele je perfektně vybavená, tedy se nemůžu dočkat pořádného počasí a nějakého motovýletu.
Po 4000 km můžu jen potvrdit, co všichni píšou. Motorka je naprosto perfektní, už po pár km je to jako bych na ni jezdil od mala, a po instalaci kratších kostí a prodloužení předních vidlí je motorka úplně přesně dle mého gusta.

NXram
NXram napsal 21.11.18 v 17:39 10b.

¨malý¨Strom je perfektní motorka, lehce ovladatelná, výkonu tak akorát
Ale na mě to bylo málo, tak jsem šel raději do litru
Užívej si ho

Clint.
Clint. napsal 10.03.18 v 20:36 10b.

Pekny kousek, at dela jen radost, jasna desitka

spike-cz
spike-cz napsal 10.03.18 v 15:28 10b.