Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník Sk8autik
Vloženo 9.3.2018
Aktualizováno 23.2.2021

Motorka se kterou bude super zábava na okruhu i na silnici

Yamaha YZF-R6: důvod neuveden

První dojmy - Oproti YZF-R6 2004 určitě sportovnější posez orientovaný na přední kolo. Nádherně ovladatelná, lehká a čitelná.

Motorku bych doporučil pro - Okruháři, rozumní začátečnící.

Doplňky na motorce - Krovka, pancéřové hadice, sintr. desky Brembo. Do budoucna laďák a možná přepáčko.

Podle mě, rozhodně je motorka krásně ovladatelná s tlumičem řízení v předu stabilnější na rozbité silnici a při vyšších rychlostech, ale člověk dostává od předku to co má. Pokud budu srovnávat s YZF-R6 2004 tak rozhodně posun směr nahoru, výkonově nevidím rozdíl, ale to jak jsme si sedli naprostá pecka. S R6 jsem se chvilku trápil, ale stačilo si přečíst Twist of The wrist a byl klid. Budu obouvat Pirelli diablo corsa II. Pirelky dělají pneu malinko do špičky a jsou podle mě naprosto dokonalý v esíčkách. Měřím 180cm a poskládám se na ni úplně perfektně, ale myslím že vyšším lidem až tak vyhovovat nebude. Jediný co se mě zatím moc nelíbí jsou brzdy, ale myslím že pancéř a lepší desky to napraví. Oproti R6 určitě malinko vyšší mechanická hlučnost převodovky a R6 má o chloupek lepší zpracování.