KTM 1190 Adventure (2013)

Vlastník tudydudy
Vloženo 8.3.2018
Aktualizováno 8.6.2021

Vloženo: 25.08.2020, Uskutečněno: 22.07.2020, Stav tachometru: 37000 km, Zhlédnuto: 19x

Neb mi veškeré držáky na řidítka telefonu či jakéhokoli promítacího zařízení připadají naprosto nedostatečné už svou povahou "na řidítka", občasně takhle dumám, jak tento problém vyřešit. Jinými slovy, jak dostat onen např. telefon co nejvíce do mého zorného pole, do zorného pole jezdce.

Ano, existuje nepřeberné množství zařízení můj problém řešících, já vím. Ale ty všechny stojí větší či menší obnos financí, které se mi zkrátka nechce vydávat. Proč? Nejspíš z důvodu mého nahledu na navigaci. Tu totiž beru jako něco naprosto devastující logickou úvahu, orientační smysl a celkově navigační smysl každého jedince. Na druhou stranu, vcelku hojně využívám mapu a moji aktuální polohu na ní. Že by tedy začarovaný kruh?

Prozatím nejspíš ano. Poslední pokus jak z onoho kruhu vybruslit, spletenec několika kousků držáku původně ke GoPro kameře a mé bývalé dotykové Nokie (pro znalce ještě té s Windowsy) totiž zcela top nebyl. Absurdní vibrace, omezené a složité nastavení sklonu/výšky držáku a především nedostatečné připevnění (po cca. 250 km regulérně odpadl) zkrátka není úplně to, jak by to člověk chtěl...

• Rozloučení - prodej

Čas nastal, doba uzrála. Říkejme si tomu jak chceme, ale Eda šel do světa. Za adekvátní cenu a v myslím, že i slušném stavu. Navíc nešel nikam daleko, jeho novým majitelem je kamarád "odnaproti", takže možnost se občasně

Typ: Prodej
    Vloženo: 08.06.2021
    Uskutečněno: 09.05.2021
  • Cestopis je tady a PF 2021

Valnou část listopadu jsem se s ním lopotil a dnes konečně vyšel! Cestopis na téma mého letošního tripu do aqualandu včetně neslavného (ne)dojezdu zpátky domů. Máš-li proto chvilku času a čtení ti není cizí, rozhodně ne

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.12.2020
    Uskutečněno: 30.12.2020
  • Nešlo odolat

Zastáncem zimních vyjížděk po silnici nejsem. Většinou se totiž děje za mrzkých teplot a po zasolených silnicích. Když ale letos na Štědrý den teploměr hlásil šest stupňů a předcházela mu ještě teplejší, propršená noc, t

Vloženo: 25.12.2020
    Uskutečněno: 24.12.2020