Honda XL 1000V Varadero (2004)

Vlastník pinky.gsx
Vloženo 8.3.2018
Aktualizováno 11.6.2020

Varadero jsem si vyhlídl z důvodu cestování ve dvou s manželkou. Tato Honda byla první jiná značka než Suzuku které jsem sedla doposavad..Tak jsem dlouho brouzdal po netu až se mi naskytla možnost výmeny mého Bandita za tohoto Varana. Na první pohled mě j

Suzuki DL 1000 V-Strom: není tak hezká , prostě mi nesedla ač jsem srdcem Suzukář

První dojmy - Motorku jsem vyměnil na konci sezony takže jsem toho moc nenajel. cca 2 nádrže. První dojmy. Je to křižník a hltač kilometrů. Nezvyk je 6ka, tu bandit neměl tak jí šetřím :D. Další nezvyk je výška sedadla. Jsem špičkový řidič :D. Jakmile se ale rozjede hmotnost nechává někde za sebou. Tato první fotka je z první jízdy od minulého majitele. Přes zimu jsem uděla pár detajlů: - proužky na kola - zpravení vyhřívaných rukojetí - homologaci laďáků - instalaci teploměru a voltmetru.

Doplňky na motorce - Ladáky, voltmetr, teploměr, padáky, brašničky do padáků, vyhřívané gripy, zásuvka 12V, větrný deflektor.

Vybral jsem si ho z důvodu cestování s manželkou.
Už jsem vyrostl ze závodění :)
Ochrana před větrem a jinými vlivy

tak Hondu už vodí jiný majitel. Ale ttrochu se mi po ní stíská. Na stávající motorce mi chybí pohodlí, komfot proti větru, Dále měla velké sedadlo které po přešití bylo super i pro cestování ve dvou s bagáží.
Třeba se k ní vrátím...

BIKERLUKY
BIKERLUKY napsal 24.08.18 v 14:50 10b.

Ahoj super stroj,teke jsem měl bandasku tet už sadlam třetí rok varana a nemohu si pořádně zvyknout jeto pořádný rozdil ale jinak pohodlí a dobrej hltač km.tak šťastný km

Čadil
Čadil napsal 23.03.18 v 18:23 10b.

sommer
sommer napsal 10.03.18 v 10:39 10b.

MiKas004
MiKas004 napsal 09.03.18 v 12:17 10b.

Myslím, že ti bude dělat jen radost ... jako mi
Přeji mnoho šťastných kilometrů!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.03.18 v 08:19 10b.