Malaguti Spider Max GT500 (2006)

Vlastník Petel
Vloženo 5.3.2018
Aktualizováno 5.3.2018

pro začátek jsem volil něco klidnějšího

První dojmy - Motorka padla do ruky hned napoprvé. Jde krásně do zatáček a velká kola jsou super

Chtěl jsem pro začátek něco klidnějšího, na čem by se dalo jezdit i kousek dál, než jen kolem komína. Volba padla na skůtr. Tento mě zaujal na první pohled svým vzhledem. Nutno přiznat, že mě připomíná spíš mravence než pavouka
Jinak na motocyklu odjeta jedna sezona. Jízda je na něm klidná i díky velikosti kol. Po motorické stránce nebyl žádný problém, brzdy fungují skvěle, v krizových situacích člověk dokáže zastavit prakticky na místě (pokud zrovna neletí 150). Jízda ve dvou též bez problémů. Měřím cca 180 cm a chtělo by to aspoň deflektor na plexi. Když jede člověk narovnaný, trošku fouká pod helmu. Úložný prosotr pod sedlem je dostačující pro dvě integrální přilby. Chce to sice trošku cvik (nebo použít strejdu Googla), ale fakt se vejdou. Pořídil jsem ještě 44l top case a to už není problém s místem vůbec. Servis jsem řešil pouze výměnu oleje a filtru, jinak bylo vše v pohodě, když nepočítám ulomené zrcátko, když mi skůtr sfouknul vítr a padnul zrcátkem na plotovou zídku.

Rollinman
Rollinman napsal 04.01.21 v 13:53 10b.

Zdar, Skůtr je prodaný? Byl nějaký problém? Jeden je teď v nabídce, je to parádní stroj. Ročník 2006, docela mně ten dyzajn i výkon vyrazil dech.

Milan1963
Milan1963 napsal 06.03.18 v 14:24 10b.

Nejsem skútrař, ale právě Spider 500 se mi moc líbí.
Přeju i dál jen radost za řídítky.

kubrt11
kubrt11 napsal 06.03.18 v 13:50 10b.

Dobrá volba,sedlám ho 3 roky,a kromě spotřebáku jen relé dobíjení,a aku!Deflektor mám,je to super,doporučuju,měřím 188cm,a v pohodě!Dávám 10.b.a to né proto,že ho mám!