BMW F 650 CS (2002)

Vlastník Seeker65
Vloženo 4.3.2018
Aktualizováno 4.3.2018

Moje první větší motorka po dlouhé době

První dojmy - Lehká a obratná mrška, s nízkou spotřebou a dole položeným těžištěm, ideální kolem komína

Motorku bych doporučil pro - Pokud se líbí vzhled, není proč váhat

Doplňky na motorce - Jako milovník originálního stavu dokoupen nový baťůžek do bazénku, jinak kromě zrcátek vše originál.

Po dlouhé motorkářské pauze mne začaly svrbět dlaně, vzpomněl jsem si na své začátky s kývačkou Jawa 350 a chtěl jsem si na stará kolena udělat radost. Motorku jsem si vybral na základě vzhledu; jak se říká, buď jí miluješ nebo nenávidíš, u mne nastal první případ. Zkušenosti po pár letech...jednoduchá na údržbu, preventivní výměna benzínového filtru, volnoběžky, klasický spotřebák neuvádím. Pohon řemenem takže když se nechytne kamínek mezi řemen a řemenici tak bezúdržbový pohon. V Německu možnost objednání každého šroubku, tudíž dostupnost náhradních dílů skvělá...A ceny? No je to BMW vyrobená v Itálii s rakouským motorem, takže vcelku odpovídající. Jako jednoválec silný zátah od nízkých otáček, na druhou stranu vibrace do řidítek. Výkon pro jednoho bohatě dostačující, ve dvou se dá, ale trhač asfaltu to není. Kolegové ze Scarver.cz se stejným typem motorky objeli Evropu, takže vhodná na cestování? Dá se