Honda XL 650V Transalp (2002)

Vlastník pepa_121
Vloženo 2.3.2018
Aktualizováno 15.7.2018

Motorka na cesty i necesty, zkrátka univerzální motorka

První dojmy - Bál jsem se trochu přechodu na nižší výkon, ale motka mě příjemně překvapila. Oproti TDM je zpřevodovaná do pomala, takže akcelerace do cca 120-ti je v poho. Chtěl jsem vyšší plexi, ale deflektor funduje perfektně.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, deflektor na předním skle, vyhřívané hefty, padáky, odnímatelné držáky bočních kufrů, zadní TopCase,

Tak jsem se opět vrátil k volnosti - TDM byla výborná motka, ale pouze na silnice. TA je motka kamkoliv (cesty - necesty). Jsou na ní bohužel cestovní pneu, tak na cestách to není úplně to pravé, ale alespoň se naučím nějak zvládat prokluz kol. Až je sjedu půjdou určitě nějaké ostřejší. Motka se výborně ovládá, cestování je ideální do 120 km/h. Přes zimu jsem sundal držáky bočních kufrů a udělal jednoduché padáky.
3.6.2018
Tak už je zase vše jinak. V neděli jsem si koupil hrocha (BMW 1100 GS 1997). Původně jsem počítal, že si TA nechám delší dobu abych se zdokonalil v ovládání a něco našetřil a poté by přišla na řadu 1100 GS nebo 1150 GS.
Tak holka po příjemných cca 2 000 km půjde do světa.

spike-cz
spike-cz napsal 09.03.18 v 19:32 10b.

Pedl
Pedl napsal 09.03.18 v 11:57 10b.

Jj co Alpovi chybí na výkonu to nahradí ovladatelností a všestraností. A s tím laďákem to musí mít super V zvuk

Syste
Syste napsal 08.03.18 v 23:12 10b.

Super volba spolehlivého a všestraného stroje.

radek89
radek89 napsal 05.03.18 v 09:39 8b.

Alp je super stroj

Petr_TA
Petr_TA napsal 03.03.18 v 20:08 10b.

Dobrá volba
Sázka na jistotu