BMW R 1250 R (2021)

Vlastník MG1151
Vloženo 1.3.2018
Aktualizováno 12.1.2024

Motorka se silným motorem a dostatečným kroutícím momentem celém rozsahu otáček.

Motorka koupena od renocar_bmw (Brno-Slatina) - Velice korektní jednání nejdříve zápůjčka motocyklu po čase koupě.

První dojmy - První dojem super svezení , krásně se vede, brzdí výborně podvozek pohodlný.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je kultivovaná a mohl by na ní jezdit téměř každý je klidná ale umí nádherně zatáhnout.

Doplňky na motorce - Zvýšení řídítek a padáky zadní kufr plus boční nosiče a kufry vyměna předního plexi za wrs a je ticho žádné turbolence jen je větší teplo stím jsem počítal.

Předchozí moto Honda 600cbf SA , držák dodnes jí má kámoška a bez problému pořád funguje .Další Moto Guzzi 1200 sport 4V měla krásný dunivý zvuk a slušný zátah motoru jen malí propad výkonu okolo čtyř tis. ot.pohodlí na cestování uplně vpohodě jen váha a manipulace na místě je trohu horší . BMW motor 1250 je naprostá radost a linearní tah od spodníh otáček. Podvozek je super používám jen dynamic je tvrdší a vyhovuje mi road přepnu jen na horších a rozbitějších cestách. Brzdy brzdí a dobře .
Jaká bude spolehlivost se uvidí časem.Za deště má spolujezdec mokré nohy ještě že moje pozice je vpředu.
Na motorce najeto 12000km spokojenost . Nelíbí se mi zadní stupačky guma v nich je špatně přidělána dlouho nevydrží . Držák navigace je též na špatným místě odvádí zrak dolu časem předělám. Spotřeba paliva při klidné jízdě je od 4,6 litru ale na Sardínii jsem se dostal téměř k 8 litrům a zadní pneu vydržela jen tam .Už se těším na další sezonu.Zahájení sezony jsem začal opět Sardínii je to tam pecka ježdění stojí to zato tam jet, určitě se tam vrátím.Motorka šlape a je zábava na ní jezdit najeto zatím 16000km.Pneu na motorce od výrobce Michelin roud 5 výdrž 10tiskm pak 2 obutí Mitas sport force přední 6tis zadní 2kusy každá po 3tis km opět dám michelin roud 5 a uvidím jakou budou mít životnost. Na Mitaskách se dost dobře jezdí a krásně drží.Hodnocení po 24000km výkon dostatečný na motorku nemuži co se jizdníh vlastností tíče nic vytýkat a motor je na tom stejně výborně .

petr13
petr13 napsal 25.02.24 v 21:48 10b.

Dobrá recenze

milec