Suzuki GSX-R 600 (2008)

Vlastník Filipuč
Vloženo 27.2.2018
Aktualizováno 5.6.2019

Pěkná lehká šestistovka po r6 větší velikostně:)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Kupovaná v březnu 2016 3stupně teplo jela rovně tak jsem ji koupil:)chtěl jsem v té době větši obsah ale zase nic moc kloudného na bazaru nebylo

Motorku bych doporučil pro - Ať si každej koupí co se mu líbí

Doplňky na motorce - Seriovka

Tak po x letech na r6 jsem koupil tuhle suzu přivezl domu a začal ji upravovat do serioveho stavu tzn koupě komplet svodu s origo vyfuckem po odstrojeni kapot objeveny nedostatky takže šli na opravu nova retězovka a sposta drobnosti.tak 2-3x za rok jezdim menši okruhy kde jsem se jednou složil takže opět svařováni kapot?konečnou kapotám mě dalo suv ktere do mě nacouvalo motka šla k dewwilovi na kompletni opravu(šikovnej bezva domluva se všim) takže k8 má nove kapoty m-style staré nemělo smysl opravovat nové budiky+bambilion dalšich věci zkontrolovany rozvody,repase rozvodu,těsneni svodu metzelery m7rr atd.sezonu 2018 vidim jeste na k8 pak pujde z domu chci koupit něco krapet jiného:)Tak v 2018 nalítáno cca7000km bez problému klasické kratši výlety každy den do prace proběhla akce MotoGP bylo to supr jako každy rok momentálně rajda na bazaru koukam na něco pohodlnějšiho pro partnerku:)

Ondra91
Ondra91 napsal 28.02.18 v 13:25 10b.

K8. Nejhezčí ročník.