Babetta 210 (1988)

Vlastník Adam111
Vloženo 26.2.2018
Aktualizováno 2.3.2019

Motorku jsem vlastnil 3roky od svých 11let :)Za tu dobu jsem do ní dával celý svoje kapesný :D Super motorka na naučení!

Babetta 207: Koupil jsem si jí taky a něco tak hroznýho už nechci vidět!Každou chvíly to nejelo no třeba byl problém mezi sedačkou a řídítkama :D

První dojmy - No první dojmy byly pozitivní řadila a šlapala jak má :-)))

Koupil jsem si ji protože mě zajímalo jak vlastně taková motorka jede.Koupil jsem ji v nálezovém stavu(2015)takže nic moc.Rozhodoval jsem se jestli dám motorku do původního stavu nebo ji budu dělat podle sebe.Nakonec jsem se rozhodl začít si jí dělat k obrazu svému ))Jako první přišel lak a polep to bylo jediný co se do roku 2016 udělalo a pak to všechno začlo.Nejdřív sem začal řešit vzhled koupil jsem masku bez který by se mi to osobně nelíbilo,gumy Mitas M-04,zrcátka,kufr,deska pro tachometr,vidlice s vnějšími pružinami a mnoho dalšího...(2017)jsem začal trochu řešit výkon koupil jsem výfuk Hikone,karburátor Dellorto.Rychlost byla max.45km/h ted pro ní není problém 60km/h.Jediná oprava byla převodovka jako u každé 210ky.Jinak bezproblémový stroj.

Jirka20
Jirka20 napsal 02.03.19 v 23:55 10b.

Tak to je slušná práce

hruso25
hruso25 napsal 26.02.18 v 21:08 10b.

Krásna Babettka.