Suzuki VL 1500 Intruder (2008)

Vlastník Dayton
Vloženo 26.2.2018
Aktualizováno 26.2.2018

Hezká motorka stará klasika. Chtěl jsem něco s chromem ze staré školy.

První dojmy - První dojmy jsou nad očekávání dobré, motorka má díky nádrži pod sedlem hezky nízko těžiště, takže se krásně ovládá a hned mi padla do ruky. Po krátké projížďce jsem se na ní cítil jako doma. Jezdím ještě yamahu XV 950 Bota a tak jsem byl zvědav hlavně na ten velikostní a váhový rozdíl. Byl jsem mile překvapen ovladatelností tohoto stroje. Na místě je to trochu tělocvična - 320kg jeznát, ale jde o zvyk, Tento modelový rok je již vybaven dvoukotoučovou brzdou na předním kola takže i brzdění je bez problémů, tedy zatím jsem jezdil jen sólo, tak uvidíme v plným zatížení to bude kolem půl tuny.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou padáky kufry a brašny

Tuhle motorku jsem vybral taky hlavně na delší cesty ve dvou (na XVéčku pro spolujezdce žádná sranda). Je to přeci jenom pořádná lokomotiva a delší cestování lépe zvládá. Do města je sice dost velká ale jde to zvládnout klídek pohodička. Ale na cestách pohoda pérování ujde normál cruiser. Motorku bych doporučil jezdcum co mají již nějaké zkušenosti s podobnou , ale menší mašinou, je to pořádnej kus železa za kterej se musí vzít.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 05.03.18 v 14:34 10b.

Moc hezký stroj a ta posilovna bude na místě mně stačí menší bratr na cvičení. Hodně štěstí.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 05.03.18 v 10:51 10b.

parník.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.02.18 v 12:27 10b.

Super ,přeji pohodu v sedle.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 26.02.18 v 19:31 10b.

opět jeden z hezkých kousků. Tak přeju pohodu v sedle na těch dlooouuuhých cestách .

žižala.
žižala. napsal 26.02.18 v 16:14 10b.

Parádní kousek.