Suzuki RM 85 (2009)

Vlastník AdamGamer3
Vloženo 24.2.2018
Aktualizováno 24.2.2018

Nemam ji úplně dlouho a navíc je mi 12 takže od tohoto moc neočekávejte

Motorka koupena od Soukromý majitel ze slovenska

Kawasaki KX 85: Suzuki byla za dobrou cenu
Honda CR 85: Suzuki byla za dobrou cenu

První dojmy - Když jsem ji chtěl poprvé nastartovat tak jsem zjistil že sitič nedrží nahoře ale díky tomu jakou tam davají japonci obří trysku startuje bez sitiče studena uplně no problem no a dale se ukázalo že spojka je jakasí pofiderní jinak vykon jako blazen

Tak k tomu sytiči tak ten jsem ještě vůbec neřešil není potřeba ale časem bych to vyděl na menší trysku a opravený sytič. No dále jsem si všiml že je zavařený válec hned vedle nápisu 85ccm ale naštěstí to je v pohodě a zatím to nikde jinde neprdlo ani nic takže pohoda.Taky jsem si musel trochu povolit tlumiče ty jsou celkem luxusně štelovatelný a všech tech šroubků atd.. u centrálu se taky zatlačuje vzduch do takové nádobky ale to je dnes celkem bežné jen jsem na to poprvé koukal co to jako je?
No jinak podvozek celkem luxus jen s mima 45 kg to je ještě trochu tvrdý jen jsem to nechtěl více povolit jinak by to jen statykou sedělo skoro na dorazech.
Dále brzdy brzdy dobrý akorád zase trochu nezvyk z lankových bubnů na tohle takže poprvé jsem po tom hmátl celou rukou a málem jsem byl na zemi no prostě 2 prsty stačí.
Spotřeba no to už je horší žere to a žere celkem brutálně toková projížďka 1h v pískovně a to tak na pul výkonu stojí půlku té obřý nádrže.No jo no ten výkon něco stojí.
Motor motor zase luxus i můj otec který jezdí na KTM EXC 360 se na tom pobavil a říkal že výkon by mu stačil a že tomu moc kté KTM nechybý.
No jo no ale takový výkon z 85 stoí tože každý rok by se mněla mnenit ojnice.
No ješte teť zní mám respekt po 50ccm malaguty asi Rex nebo tak neco taky to mnělo aspoň 10hp a 4kvalt.
Teť zase trochu ke spojce ta je jakási pofiderní a nevím co s tím když zastavím a zmáčknu spojku která de mimochodem velmi lechce tak dokuť mám vyší otáčky tak je to ok ale jak klesají tak ta spojka zabýrá čím dál tím víc až se nakonec plynule rozjedete i s zmačklou spojkou divný.
No dále je na mě celkem težká ale 80kg ja asi na 30 hp dost málo.
No výkon je jinak opravdu velmi dostačující já kolikrát nepoužiju ani půlku na vyjíždce.
no a ten laďák ten když začne fungovat tak to letí jak střela.
Ješte jsem si vzpomněl na to že jsem hned po koupy mněnil plasty a polepy byli tam polepy Makita ze závodu bylo tam jméno Lorenc Jr. asi jezdec nwm.. ps ty plasty jsou na prodej.
dále jsem mněnil řetezovku a dal převod trochu více do pomala.
A taky jsem s otcem dobastlil stojan nic moc ale fukci plní.
Foto doám časem jinak fakt super motka

AdamGamer3
AdamGamer3 napsal 17.03.18 v 17:13

Díky sr že pořád nemám ty foto ale momentálně je moto tak špinavé a něak nemám čas ani náladu to momentálně řešit

M1Far1osh
M1Far1osh napsal 28.02.18 v 19:48 10b.

Píšeš k věci, a dobře, to se ceni, ale zůstaň ve škole před kros tréninkem trochu déle

sejco
sejco napsal 28.02.18 v 18:13 9b.