renocar_unor

Suzuki GSF 1200 Bandit (1997)

Vlastník Čadil
Vloženo 24.2.2018
Aktualizováno 23.4.2020

Nádherná mašina.Žádné kapotáže,vše je pěkně videt.Cenově dostupný a spolehlivý a hezký stroj.

Motorka koupena od soukroma osoba

První dojmy - V 17 ti letech JAWA 350,předtím JAWA 21 a tátova JAWA 250.Pak X let naprostý útlum a ted,jak odrůstají děti Bandit.Síla jak prase,první kilometry pomalu a po kraji,obrovský respekt z mé strany.Koupil jsem ji loni v červenci,najeto cca.3 tisice km úplně v pohodě,bandaska bez problémů.Už jsme se trochu navzájem očichali,do rukou padla dobře.Je to oproti 350ce obrovská síla,tudiž respekt zůstava,ale jízda už je pohodovějsi,neni tak křečovitá,jako první kilometry.Jezdim s dcerkou,které je skoro16 let a plánuje ,až si udelá velké A, že si koupí Intrudra 1800.Snažil jsem se minulý rok jezdit co nejčastěji,nemohl jsem se jí nabažit,a v podstatě ani nemůžu.Těším se,až se trochu oteplí.Poslední vyjížďka byla 1.ledna.Masina stála měsíc a půl,nasadil jsem baterku,chytla po cca.5ti vteřinách,takže spokojenost obrovská.Zatim jsem z ní,nebo spíš ze sebe vymáčknul 160,pořád by chtěla jet,já už ale z respektu k ní zavíral plyn.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi,kterým se líbí vzduchem chlazený,ze všech stran viditelný motor mašiny bez kapotáží.Takové bývaly mašiny mého dětství a mladých let.Jinak pro všechny,kterým se líbí spolehlivost,síla,vzhled a rychlost motorky.Známý má ten samý tip spoustu let,leje jen benzín,dělá pravidelný servis jak se patří a jezdí.O opravách nic neví,pry nic extra neřešil.Vloni jen žárovicku v kontrolce.Vlastně je to jeho vina,že mám Bandita a rozhodně nelituji.

Doplňky na motorce - Větrný štítek,laděný výfuk Tenax.

Bandita jsem si vybral proto,že s ním dojel kdysi můj známý.Jak jsem uviděl ten motor,byl jsem rozhodnutý.Ale jestě pár let to trvalo.V loni dojel zase a já už nebyl schopen odolat.Moje dcerka mě v tom ještě podpíchla a už se zkoumaly inzeráty.
Zkušenosti-jede nádherně,je silná,rychlá.Po přidání plynu porád jede,nemusí se vytáčet až do nebe.Prostě jede.Spotřeba cca.6-6,5 litru.Jezdim ne pomalu,ale snad z rozmyslem a nepouzivám styl brzda plyn.Poruchy?Žádné.Teda jo,špatná kostra v pravém blinkru,stacila vadaska.
Brzdy brzdi,kromě JAW jsem jinou motorku neměl,tak nemůžu hodnotit,ale brzdi fakt dost.
Úložný prostor skoro žádny,jen lékárnička,vesta atd.
pozitivum-hlavni stojan.
Jizda se spolujezdcem dobrá,tedy s dcerkou.Se synem je to horší,je těžší,tak spolu zapasime.Ale asi nejsme ještě úplně sehrani.Bandit za to rozhodně nemůže.
Cestovani-najeto mame kolem 3 tisíc km,jizdy ne moc daleko,po okresu,někdy i kousek dál.Posed dobrý,pohodlný,ale jelikož mě zlobí zoperovane koleno,musim po 50 km zastavit,minutku natáhnout nohy a pak jedeme dál.Kamarádi mě lanařili na chopera,nepopirám,jsou to pěkné mašiny,ale vyhral Bandit 12ka.

Leatherboy
Leatherboy napsal 01.03.24 v 20:46 10b.

To se čte dobře, samá spokojenost

Trochu nezvyklý "Devil Look" v té kombinaci černé s červenou, ale je to efektní. Někdo se dost vyblbnul a přitom motorku "nebastlil". Za mne - to se fakt povedlo.

A až se trochu odvážeš s pravačkou, nepochybuj o tom, že se hravě převalí nad 200 (ale obvykle to tak je, že stroj zvládne mnohem víc, než jezdec umí nebo chce, mám to taky tak). Každopádně je to pohodová a hodná motorka, která umožní i jízdu ve stylu chopera )), když to budou ti Tvý kamarádi, co Tě na choppera lanařili, hodně chtít. Ale má raději o trochu divočejší jízdu, když to asfalt dovolí.

Petaheaven
Petaheaven napsal 22.01.23 v 16:40 10b.

Hezká mašina,ještě tak kdyby z ní šlo udělat dvoufýkovou...pak by to bylo dokonalé ,na tom nějak ujíždím

Pádecký
Pádecký napsal 16.01.23 v 15:02 10b.

Super stroj ...ja si po dvou letech na šestce říkám že sem měl koupit taky 12tku. Ale co už

kaw.38
kaw.38 napsal 03.09.22 v 20:45 10b.

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 28.04.22 v 18:35 10b.

Krásnej kousek,ten motor je bombastický a ta červená s černou nemá chybu