Suzuki DR-Z400 SM (2006)

Vlastník voTTe
Vloženo 23.2.2018
Aktualizováno 30.7.2019

Zábavná motorka, kterou měl bývalý majitel především na stunty.

První dojmy - Úžasná sranda! Obrovská zadní rozeta (63 zubů) posílá motorku na zadek při jakémkoli prudším přidání. Jasně, když jezdím po městě, nedělám nic jinýho, než řadím, ale co...zatim mě to tolik netrápí :)

Doplňky na motorce - blastry, super díra v zadním blatníku na nohu (zatim mi schopnosti nedovolují ji využít :D), leo vincek

Motorku jsem koupil fakt narychlo. Byla za tak skvělou cenu, že kdybych zaváhal, mám s největší pravděpodobností smůlu a koupí ji někdo jiný. Jak jsme motorku jeli koupit a taky jak jsme ji nepojízdnou dostali domů je tady:

Jasně, je to motorka po stunťákovi, který dostávala záhul, takže má spoustu kosmetiky, neměla blinkry, rozbité zadní světlo, má v zadním blatníku vyřízlou díru na nohu, nekvalitně nastříkaný kola apod. Dál byla motorka prodávaná jako nepojízdná s problémem se spojkou - to se nakonec ukázalo jako naprostá banalita a nebylo potřeba žádných složitých servisních zásahů. Všechny tyhle "chybky" znamenaly, že motorka měla zcela bezkonkurenční cenovku.

S kámošem jsme opravili spojku, vyměnili olej a filtry a motorku nadlábli. A motor běžel jak hodinky. Přijde mi, že je ještě tišší, než u mého minulého DR-Z, které bylo v perfektním stavu. SMko by mělo být podle bývalého majitele 2500 km po GO, čemuž bych docela i věřil.

Mám za sebou pár prvních jízd při teplotě pod nebo okolo nuly, ale motorka mě tak strašně baví, že si nemůžu pomoct!! Už teď je mi jasný, že do Prahy to bude ideální! Možná dám časem menší rozetu, ale zatím mi to neustálý řazení nevadí, takže ještě chvíli vydržim :) Už aby bylo teplo, ať můžu řádit ještě víc!

29.7.2019 - Motorku jsem před více než 2 měsíci prodal, abych mohl koupit novou - v lepším stavu a taky papírovou :))) Na SM jsem najezdil nějakých 17.000 kilometrů a přiznám se, že už teď, i když v garáži už mám KTM 690 SM, mi chybí...Ale nejspíš je to daný tím, že u 690 teď nemůžu kvůli chybějícímu protokolu od zastoupení jezdit...jakmile budu moct, věřím, že na DR-Z už nebudu vzpomínat tak často :)