Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic (2007)

Vlastník lachtan123
Vloženo 23.2.2018
Aktualizováno 23.2.2018

Konečně jsem po 350-ce a 535-ce přestoupil na dospělou motorku.

Motorka koupena od Tapir69 (Holice)

První dojmy - Motorka mě padla přesně do ruky. Ze začátku jsem měl problémy na mokru, jelikož mě připadalo, že má tendenci sklouznout. to byl ten nezvyk na velkou váhu motorky, jelikož jsem předtím jezdil na Virago 535.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná je pro zkušenějšího motorkáře nad 170 cm a trochu silnějšího kvůli manipulaci na místě.

Doplňky na motorce - Mám na ní padáky, 3 kožené brašny, laděný výfuk a další doplňky.

S motorkou mám najeto asi 10 000 km a jsem nadmíru spokojen. Nemá ráda špatné silnice. Koupil jsem ji s nájezdem 75 000 km a hned jsem koupil nové kotouče na předek a samozřejmě desky. Brzdí výborně. Mám s ní projeté Alpy, Grosglokner, Stelvio a další průsmyky v Dolomitech a naprosto bez problémů. Na delších trasách se dostanu pod šest litrů. Musí se s ní rozumně rozjíždět, aby neubývaly gumy. Na to, jak je těžká se ovládá perfektně. Jen se člověk nesmí bát ji položit do náklonu. Cestuje se s ní pohodlně. Loni jsem dělal na dovolené 4 000 km z Pardubic do Saint Tropez a zpět přes Rakouské, Italské a Francouzské Alpy. Nejvýše jsem byl na Col de la Bonett 2 802 m nad mořem a naprosto v pohodě.

STRESOR
STRESOR napsal 26.02.18 v 20:29

Dobrá volba ze začátku maličko obavy,jestli to na 171cm není moc ale malej pupík by tady byl a čas ukázal že jsi se nespletl jako já s introšem Spokojený motorkář je štastný motorkář

-HAD-
-HAD- napsal 24.02.18 v 11:15 9b.

Jsem rád, že ten zvuk nezmizel z kolony

Kropikkk
Kropikkk napsal 24.02.18 v 08:03 10b.

Moc hezká gratulace at slouží

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 23.02.18 v 17:55 10b.

hezky a dospělý kousek. Tak hodně dalších spokojených kilometrů .

kilurt
kilurt napsal 23.02.18 v 15:51 10b.

Hlavně kolama dolů a moc pohodovejch kilásků!