renocar_unor

Honda XR 600 (1990)

Vlastník wembloudek
Vloženo 20.2.2018
Aktualizováno 25.2.2018

kdo si ji nenakopne ten si nezajezdí! parťák do nepohody, poctivá motorka, když na ní umíš vyrovná se i současným endurům.

První dojmy - ze začátku mně trvalo než jsem přišel na to jak jí nakopnou, výkon a zvuk mně úplně ohromil. bohužel to jak se potápí předek při jízdě na silnici a razantním brzdění mně párkrát i vyděsilo hlavně při jízdě v noci kdy i při dálkovým světle nebylo nic vidět.

velké plus bylo že mně ji kamoš nechal na splátky, byla před generálkou tu jsem udělal a jezdi, postupem času odešlo par el. komponentu. s motorkou jsem spokojen na silnici bez zatáček je to nuda a trápení motat ji až do nebes se jí nelíbí zato v lese a na poli paráda výkonu tak akorát tím že je "těžší" (140 kg) a že má měkčí podvozek neskáče na každým hrbu jako koza ale ryje si svou vlastní kolej. ve výjezdech se dá výkon krásně dávkovat. motorka je stavěná na bud plný a nebo žádný plyn při pokusu o konstantní jízdu začne kuckat hold má jen jeden karbec.

HusKa701
HusKa701 napsal 27.02.18 v 13:30 10b.

Poctivej jednobuch Taky jsem o něčem takovým uvažoval. Přeju hodně zábavy, ať slouží !

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 23.02.18 v 08:42 10b.

Ať drží, kladivo !!