BMW F 800 GT (2017)

Vlastník Hnilda
Vloženo 19.2.2018
Aktualizováno 14.10.2022

Myslím že jsem našel to správné

První dojmy - První dojem prostě krásnej cesťák v plný palbě v krásné bílé barvě vonící novotou

Motorku bych doporučil pro - Není velká ale ani malá myslím že moto je pro každého kdo má chuť jezdit někam dál

Doplňky na motorce - Doplňky vše co BMW umí a samozřejmě okufrovaná

Klady a zápory tak po najetí cca 7 tis.km si dovolím hodnotit.Po mé předešlé Kawasaki er-6n se kterou jsem najezdil 128 tis. km si troufám říct že tohle je jiný level na dálky opravdu pohodlná vypadá robusně ale je dobře ovladatelná ve dvou i s kuframa nemá v kopcích problém brzdy super s ABS elektronické přepínání nastavení podvozku za jízdy dle terénu nemá chybu i když na našich silnicích jezdím neustále v režimu Comfort ,Normal a Sport tam skoro nedávám proti-skluz mám taky neustále zapnutý proč taky né,led směrovky,led zadní světlo,hlavní stojan,ukazatel tlaku v pneu,vyhřívané rukojeti,dení svícení,palubní počítač,ukazatel zařazené rychlosti,tlumič řízení,12 volt. zásuvku tohle všechno tenhle stroj má i když tu elektroniku za příplatek a proč to tam taky nedat že no prostě na tuhle motorku není co dokupovat jediný co mě mrzí že na ní nedělaj tempomat dost bych to využil o spolujezdci na dálku ani nevím kolikrát jsem se musel přesvědčit jestli jsem jí neztratil za deště jsem byl překvapený skoro suchej na což jsem nebyl zviklej řemen bez údržby prostě paráda zatím naprostá spokojenost a asi už zase dlouho měnit nebudu pro mě totiž není za co jsem naprosto spokojený neříkám BMW je za dražší peníze ale pro mě stroj na úrovni a na cestování fakt super jo a spotřeba pokud jedu sám tak i 3.5 lit a ve dvou okufrovanej za 4.6 na nádrž dám 400 km po vylepšení motoru na GT je spotřeba fakt super co mě zarazilo že doporučená rychlost s kuframa je v manuálu max 180 km/hod no není to krása kluci v BMW si prostě věří

RickVFR
RickVFR napsal 11.09.22 v 17:23

Konečne sa mi tento rok podarilo na mojom BéeMWéčku GéTéčku zjet ozaj fajný MotoTrip: KalteKuchl, Großglockner, Passo Memdola, Passo Gavia, Passo Dello Stelvio, Lago Di Garda, a prímorské mesto Caorle. Perfektná MotoDovolenka. Najetých 2424 kilometrov za šesť dní...

dragsterrr
dragsterrr napsal 08.01.21 v 19:27 10b.

Pekna

BorisVTR
BorisVTR napsal 20.08.20 v 12:48 10b.

Skvelá voľba krásny stroj. Ja sem z mojim F800ST to je predchodca GT jel v tandeme ze všetkyma troma plnyma kuframa 210km/h a úplná pohoda
Preju hodne pohodovych km a dávam 10b

speroure
speroure napsal 23.01.19 v 00:49 10b.

Krásný stroj!!

Čárli.
Čárli. napsal 26.11.18 v 10:32 10b.

moc hezká a rychlá