BMW R 1200 GS Adventure (2008)

Vlastník Simon4ever
Vloženo 18.2.2018
Aktualizováno 18.2.2018

Zakončení sezony 2018

Vloženo: 12.11.2018, Uskutečněno: 12.11.2018, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem se konečně dostal zase na chvilku k netu. No musím říci, že letošek co se cestování v jedné stopě týče se skutečně vyvedl. V únoru jsem změnil stroj a opět se snažil co nejvíce cestovat a prohnat těch pár kobyl pod zadkem.
Brambora mě ani v jednom nezradila a musím říci, že jsem asi dosáhl svého vrcholu přání mít stroj který mě skutečně baví a mám k němu velký respekt.
Rok 2018 byl hooodně zajímavý a najetých 13 800km mě opravdu hodně bavilo.
Neskutečně krásné výlety po ČR v ose mého kamaráda Jardase a Honzy jsou vryty do paměti. Letošní expedice Albanie 2018 pod názvem "Trip za nebroušeným drahokamem Balkánu - Albanie" na který sepisuji cestopis, byla opět třešinkou za plánem na tento rok. projeli jsme mnohé a poznali mnoho, vyčerpání, vedro, nádherná místa, skvělé lidi, ale hlavně jsme byli opět spolu skvělá parta cestovatelů pohodářů a za to všem velké dík.
Nové obutí ve značce Motoz GPS Tractionator mě skutečně překvapilo jak v baně, šotolině tak i na vodě. Sic nejsou tolik známé mezi jezdci, ale já už vím, že příští rok je jasná volba.
Rok následující je plný výzev pro cestování v jedné stopě a plný plánů a myšlenek. Všem přeji mnoho km kolama dolů a všechny které jsem letos potkal, poznal zdravím a doufám že se v roce 2019 opět potkáme.
Největší dík však patří opět Jardasovi za vše co mě naučil a kam mě posunul. Děkuji všem kamarádům s kterým i jsem letos najelo těch pár kilometrů za parádou a svobodou s moto spojenou.

Mann (1514) napsal 17.11.2018 v 15:04

Takové pozitivní čtení A´t se v následujícím roce plány a myšlenky přetaví v reálné zážitky a hlavně sem připiš zkušenosti s Motoz GPS Tractionator Až na ně "zlomíš" Jardase, který nedá na své Anakee 2 dopustit uvěřím, že jsou to opravdu dobré gumy

Jardas444 (10) napsal 13.11.2018 v 17:26

Hezky si to kámo napsal.Projeli jsme toho spolu docela dost se spoustou zážitků.Doufám,že spolu ještě něco najedeme.V každém případě ti přeji v příští sezóně dovolenou o které toužíš nebo spíš kterou by si chtěl absolvovat.

31081 (670) napsal 13.11.2018 v 07:45

• Nové bačkory Motoz

Tak uz jsou na stroji :-DD :-DD :-DD uz jen teplo a muzeme vyrazit

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.03.2018
    Uskutečněno: 18.03.2018
  • Uprava svoji moto bundy Nazran

Tak jsem se rozhodl upravit si svoji moto bundu pro dalsi sezonu a to predevsim pro teplejsi dny... Okoukal jsem par vychytavek treba na Sparku a nebo Macne. Myslim ze to dopadlo dobre a snad bude i fungovat. :-DD :-DD

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.03.2018
    Uskutečněno: 18.03.2018
  • Intercom F4MC

Tak dneska mi konecne dorazil intercom F4mc na doporuceni Jardase. Hned jsem ho instnul na helmicku tak uvidime jak bude fachcit :-D :-DD :-DD

Typ: Koupě
    Vloženo: 15.03.2018