Kawasaki Z 1000 SX (2017)

Vlastník burry67
Vloženo 17.2.2018
Aktualizováno 18.2.2018

Kawasaki Z1000SX je moto které potěší svým vzhledem i výkonem. Silný motor, ostré brzdy a skvělý podvozek. Sportovní motorka s cestovní pozicí řidiče.

Motorka koupena od FIRMA:Rimoto (Třebíč)

Kawasaki Z900: jezdíme VE DVOU

První dojmy - První jízda vzhledem k záběhu motoru byla pro nás oba utrpením. Padla mi do ruky přesně. Motor úžasný,silný a zvuk z výfuku charizmatický. Bylo těžké odolávat nutkání přidat plyn.

Motorku bych doporučil pro - Doporučit mohu každému.

Kawasaki se mi líbila vždy pro ostré sportovní rysy a kombinaci barev. Nové Z1000SX model 2017 jsem neodolal . Vzhled a síla motoru - super stroj.
Skvělý dárek k narozeninám od manželky.

Po přechodu z 600 na 1000 si manželka chválí sílu motoru. Absence nutnosti stálého řazení rychlostí jí dělá radost. Jezdím svižně a tak se občas dostali naše helmy do kontaktu.
Jízdní vlastnosti jsou skvělé. Podvozek se snadno nastaví. Pohodlí je úměrné stylu motocyklu. Určitě srovnatelné s CBFkem od Hondy. Jistota v řízení trošku větší.
Motor je silný a dokáže ve dvou jet na šestku 50 nebo 200 s neuvěřitelnou lehkostí, bez zadýchání se .
Brzdy super a podvozek přesný jako bych jel po kolejích.
Ovladatelnost je skvělá i když hmotnost je trošku limitující. Led světlomety svítí tak dobře, že v noci vidím i přes kouřové plexi. Přístrojovka se spoustou informací je lip čitelná čím víc na ni svítí sluneční paprsky - špička
Manželka jako spolujezdec je s pohodlím spokojená. Přesto, že je nižší výškou postavy než já díky vyššímu sedlu spolujezdce nekouká mi do helmy jako na CBFku, ale vidí dopředu. Lépe reaguje na změny v jízdě. Aerodynamika ji dokonce chrání před náporem proudícího vzduchu a hmyz s plexiskla umývám jen já, přesto že její helma vyčnívá nad mojí.
Úložného prostoru je málo. Ale vše důležité jsem pod sedlo poskládal. Boční kufry a Tankvak něco poberou.
Spotřeba je super . 5,2 - 5,6 a není třeba se bát tahat za plyn.
Závady ? Na ty je moc brzy !!

Cestování je zábava. Když se vyhnu polním cestám

libac22
libac22 napsal 31.03.18 v 17:19

Užívej a hlavně vždy na kolech domů

libac22
libac22 napsal 31.03.18 v 17:18 10b.

Krásná cestovní žába wow

Mike70
Mike70 napsal 24.02.18 v 16:14 10b.

Gratuluju Taky jsem po ní pokukoval, ale byla drahá i ojetá My taky drandíme s manželkou a jsme spokojení s VFR, miluju ten v4 motor, jen se musí víc řadit. Tak ať slouží

Vencanator
Vencanator napsal 24.02.18 v 11:35 10b.

Moc pěkná motorka, ta zelená k ní prostě sedí , jen ty kufry na ní vypadají docela nepatřičně s ohledem na její agresivní design. A jen takový dotaz: Co manželce vadilo na tom, že jste musel dříve častěji řadit? Každopádně ať Vám oběma poslušně a bez nehod slouží.

Michal1011
Michal1011 napsal 21.02.18 v 19:45

moc hezká strojovna, hodně šťastných km