KTM Duke 390 (2017)

Vlastník faborsky
Vloženo 17.2.2018
Aktualizováno 17.2.2018

Upřímně jedna z nejzábavnějších motorek, které jsem kdy řídil.

První dojmy - Na stojánku hodně tvrdý s nestandardním hodně bojovným posezem. Po rozjetí naprostá pecka!

Motorku bych doporučil pro - Klidně pro začínající jezdce, ale taky pro každýho kdo se rád baví, pro někoho kdo má zkušeností hodně, ale ví přesně co chce.

Doplňky na motorce - padací rámy ale bude to chtít laďák

Motorka patří kamarádovi, který tady není zaregistrovaný. Začíná s půjčovnou (www.canaryride.com) na Kanárských ostrovech a já mu tady pomáhám se servisem a staráním se o motorky. Mimojiné mám tak možnost spoustu motorek otestovat. Rovněž mám možnost sledovat, jak se bude tahle KTM Duke 390 chovat po 10, 20, 30 atd. tisících kilometrech po tom co ji budou sedlat všelijaký majitelé. Samozřejmě vás o tom budu informovat (náklady na servis, závady, ...)

Včera jsem ji měl půjčenou na testování první den a fakt musím říct, že to překonalo všechna moje očekávání. Fakt jako absolutní továrna na zábavu. Za super cenu získáte motorku se kterou je vážně sranda větší než dost možná s většinou dvakrát až třikrát silnějších motorek. Do toho je to motorka pro kategorii A2, snadno zvládnutelná i začínajícími piloty.

Skvělý! Do toho ta výbava, úžasnej displej, LED světla, automatický rozsvícení ve tmě, elektronickej plyn, pokročilý ABS, antihopingová spojka, špicový brzdy. Na motorce je vidět pár drobnejch míst, kde se šetřilo ale to se netýká těch hlavních komponent, takže to se dá lehce oželet.

Z prvního dne jsem udělal hned video, kde popisuju jízdní dojmy, tady se na něj můžete podívat.

Dále budu motorku sledovat po stránce spolehlivosti a pravidelně informovat na Youtube. Nachystám taky velký, detailní test, kde rozeberu technickou stránku věci. Budu to mít brzo na Youtube. Do tý doby ale... fakt hustá motorka za tyhle peníze.

Jen je tam teda věc, že pro někoho 190cm+ už to moc není. Není to vyloženě nepohodlný nebo hůř ovladatelný ale nevypadáte na tom zrovna skvěle. Zatím :))

Matess727x
Matess727x napsal 02.06.19 v 23:28 10b.

Chtěl jsem nějakou hračku pro občasné odpolední potěšení a Duke to absolutně splňuje. Vybráno na základě Tvé video recenze (díky) a fakt jsi nelhal. Akorát se mi více líbí model do 2016.

JACOBO25
JACOBO25 napsal 23.10.18 v 11:26 10b.

faborsky
faborsky napsal 21.02.18 v 09:10

@godfather7777 No já na tom při těch svých 193 cm nijak extra dobře nevypadám, to se musí upřímně uznat. Někdo hubenější a třeba o 10 cm nižší už ale myslim uplně v pohodě.

godfather7777
godfather7777 napsal 20.02.18 v 22:59 10b.

Jen by mě zajímalo jak na tom opravdu vypadá někdo kdo má okolo/přes 180cm, jestli na tom nebude vypadat jako ocas. Jinak věřím že to je úžasná mašina na zábavu..

Petr7474
Petr7474 napsal 20.02.18 v 08:49 10b.

těším se na další info