Suzuki VL 1500 Intruder (2002)

Vlastník podle-ženy-puberťák
Vloženo 17.2.2018
Aktualizováno 5.6.2018

Starší dáma, tzv. leštěnka, hodná spolehlivá ovladatelná motorka
Poslední info, dne 4.6.2018 si Intrudera odvezl nový majitel a mně se tím otevírá cesta k vysněnému Golwingovi

Motorka koupena od FIRMA:Chrome Galaxy (Opava-Předměstí) - S Radkem Pokorou, majitelem Chrome Galaxy Opava jsme dlouhé roky přáteli, naprosto mu důvěřuji, vždy jsem s jeho službami byl spokojen.

Honda GL1800 GoldWing: Nebyla vhodná na trhu za peníze které jsem měl k dispozici ale zato mi padl do oka ten Introš :-)

První dojmy - Úžasný posez, ale hlavně, celková krása :-) Když jsem na ni sedl v Chrome Galaxy v Opavě úplně mne vcucla, tak jsem si vyřídil úvěr a šla do garáže :-)

Motorku bych doporučil pro - Asi pro trochu vyježděné a zuklidnělé motorkáře, žádné hustokrutostřelce :-)

Doplňky na motorce - Doplňky je motorka přímo ověšena, viz fotky, ale co naní vidět je třeba gelové sedlo řidiče od DD tuning Mohelno, nebo přídávný Akumulátor, přece jen na "šťávu! jsou instalované spotřebiče náročné, a taky není moc vidět zásuvka pro navigaci, stylová, stála pře dva litry )

Dávám sem tu motorku abych měl kompletní galerii těch které jsem měl i když už je zinzerovaná a půjde pryč, přesto na ni budu vzpomínat s láskou. Už je na cestě nový Goldwing

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 19.02.18 v 12:03 10b.

SUPER gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 18.02.18 v 16:37 10b.

Supr kousek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 17.02.18 v 22:00

škoda že jde prič je fakt krásná. Tak hodně štěstí s Goldwingnem .
Za tuhle jasných 10b.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 17.02.18 v 21:51 10b.

škoda že jde prič je fakt krásná. Tak hodně štěstí s Goldwingnem .
Za tuhle jasných 10b.