Kawasaki Z900 (2018)

Vlastník Jarin55
Vloženo 17.2.2018
Aktualizováno 19.2.2018

Předchozí moto Honda CB1000R. Při pořízení nového stroje jsem chtěl, aby se výkonové parametry příliš nelišily od CB. Další důležitý parametr byla výška sedla. Vše splnila Z900. Výkon i krouťák je totožný s CB a navíc je Z o cca 15 kg lehčí.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9)) - Ke Kawasaki jsem přešel po mnoha letech od Hondy. Zkušenost zatím jen s koupí. Přístup prodejce velice vstřícný, všechny dotazy zodpovězeny (ověřeny u přímých dodavatelů), přání splněna. Kreativní přístup k řešení doplňků, které jsem si navymýšlel. Uvidíme jak servis.

První dojmy - První dojmy jsou zatím pouze ze salonu K2. Původně jsem se přišel podívat na Z900RS. Krásný stroj, ale neřešitelná výška sedla. Tak jsem zamáčkl slzu stejně jako v případě BMW a Triumphu a chystal jsem se opustit prodejnu a prodejce mi jen tak mimochodem ukázal Z900. A bylo to.

Doplňky na motorce -

Takže je to Z900. Protože zatím nejsem skalní Kawista, zvolil jsem černou variantu, která se mi zdála bezkonkurenčně nejhezčí. Motorka dostala koncovku Akrapovič, vyhřívané rukojeti, větrný štítek, odlehčený držák RZ, ledkové blinkry a nějaké ty ochranné prvky. Abych nezapomněl, nechal jsem obout místo Dunlopů Pirelli Angel GT.

valda.cbr
valda.cbr napsal 26.02.18 000 14:59 10b.

móóóc pěknej kousek.

Čadil
Čadil napsal 24.02.18 000 19:51 10b.

Pajánek69
Pajánek69 napsal 21.02.18 000 22:35 10b.

Dobrá volba . Vítej mezi devítkářema, budeš spokojenej .