ČZ 175/477 (1972)

Vlastník Mr.Klon
Vloženo 13.2.2018
Aktualizováno 13.2.2018

ČZ 175/477.00 asi méně rozšířený typ bez oilmasteru z roku 1972. Po kompletní renovaci.

První dojmy - První dojmy asi nebyly nic moc. Přivezl sem ji na vozejku v polorozebraném stavu v pár krabicích a šuplíkách ve stavu šrotu. Ale byla téměř zadarmo (vyměněna za babettu) a s papírama, tak sem do ní šel.

Vlastně jsem ani ČZ nikdy nechtěl, ale naskytla se tato s papírama výměnou za babettu, na které bych stejně nikdy nejezdil, tak jsem do ní šel. Vůbec tato konkrétní ČZ byla v posledních letech mezi majiteli měněná - předchozí majitel ji směnil za S 22 Stadiona :) Byl to takový projekt na dlouhé zimní večery, když už jsem si postavil tu vytápěnou garáž, tak abych ji využil :) Původně jsem pokukoval po nějaké kývačce nebo panelce, ale vzhledem k cenám a že tato byla skoro zadarmo mám ČZ. Je kompletně od základu udělaná. Něco není úplně origo z daného roku výroby (např. nádrž), ale to třeba ještě časem doladím. Původně jsem na ní nechtěl ani moc jezdit, abych ji nezničil, ale po prvních kilometrech mně docela překvapila a asi ji v létě občas vezmu na výlet.

plachejD
plachejD napsal 19.08.18 v 21:45 10b.

takhle nějak vypadá dokonalost mě to teprve čeká

Kubeja
Kubeja napsal 20.02.18 v 18:39 10b.

Krásná
I ten detail-paska na riditkach

koudelka_v
koudelka_v napsal 20.02.18 v 13:50 10b.

Moc pěkná práce!

Dolin
Dolin napsal 20.02.18 v 11:53 10b.

parada

Capan
Capan napsal 20.02.18 v 11:48 10b.

Takáto jedna ČZ rozhodla o tom,že som definitívne prepadol motorkám. Keď som sa ako chlapec previezol na nej po ulici,pripadalo mi,že má silu ako býk a rozhodol som sa, že si čo najskôr urobím papiere na veľkú motorku. Pekná