renocar_unor

Vlastník Maly_Pitbul
Vloženo 12.2.2018
Aktualizováno 12.2.2018

Vloženo: 12.02.2018, Uskutečněno: 03.02.2018, Zhlédnuto: 32x

Neustálý problém s praskající zadní žárovkou je asi ve špatné kvalitě předních žárovek. Výkon dynama je 30W a podle toho je dopředu určena žárovka 25W/25W a dozadu 5W = odběr 30W. Když jsem ale připojil přední žárovku na stabilizovaný zdroj 6V vyšel mi odbeř potkávací 19,6-19,9W a dálková 20,1- 20,8W a to u třech žárovek od 2 výrobců. Někomu tu šetřil na počtu závitů. Z toho vyplívá přetěžování zadní 5W žárovky.
Řešení? 1. dát dozadu žárovku 10w
2. zapojit k zadní žárovce odpor
3. použít dopředu žárovku 35/35W (až jí koupím provedu měrění a pokud bude vyrobena stejně špatne počítám s odběrem 28-31W)
4. přidat dopředu parkovačku 5w na kterou je patice připravena.

s nastávající sezónou provedu testy a napíšu sem moje poznatky.

• správný výfuk na Jawa 20

Konečně jsem sehnal správné koleno v Turnově moto český ráj http://www.motoceskyraj.cz/index.php pasuje přesně jak má pán z obchodu ale vůbec netušil na jaký typ pasuje ale tvářilo se jinak naohýbané tak jsem ho vzal a

Vloženo: 18.05.2018
    Uskutečněno: 18.05.2018
  • nepasující koleno výfuku

Moje radost z nového výfuku mě po neustálem řešení a hledání správného pasujícího kolena výfuku omrzela. Na stupačkový kříž jsem namontoval tlumič a vložil nové koleno - to je ale vzdáleno od válce 3cm vprevo a 3cm dolů

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 12.02.2018
  • skládání po nehodě v září

Díly už mám nalakované a tak můžu zase skládat. Díky tomu že byl pes pojištěn tak mi opravu zaplatila pojišťovna a ješte mi zbylo na nový výfuk. Když už jsem to měl z půlky rozebrané udělal jsem zase nějaké opravy opotře

Vloženo: 12.02.2018
    Uskutečněno: 13.01.2018