Yamaha XVS 1300A Midnight Star custom (2008)

Vlastník cmelda222
Vloženo 10.2.2018
Aktualizováno 18.5.2023

Vloženo: 10.07.2019, Uskutečněno: 10.07.2019, Zhlédnuto: 10x

Pro klid v duši a rodinnou pohodičku jsem vyrazil provětrat Pavlínku i s koloběžkami.
A protože se nejlíp jezdí z kopce, tak jsme vyrazili do hor. To , že se taky musí občas do kopce, jsem raději zamlčel.
A ostrý start začal v Krajnské Goře ve Slovinsku, procházkou a koloběžkoprojížďkou po okolí, následovalo obkroužení Bledského jezera, další den pak obdobně odkoloběžkováno Bohinské jezero spolu s výšlapem k vodopádu Savica, následoval přejezd do Umagu a lehký 2denní relax u vody a slunce.
Nájezd km a TOP SPEED neřešen.
Tímto vytvořen doma prostor pro další motovýlet. A vo to de , no ni ?
PS: Slovinsko úžasné, neskutečné. Plánuji další výlet.

JirkaMetal (1) napsal 19.07.2019 v 18:43

Superky.

Zub47 (2) napsal 11.07.2019 v 10:16

Ta voda v jezeře je úžasná jako i to okolí užívejte a konečně načase že si Páju zas někam vyvez táto

tatíkPé (9) napsal 11.07.2019 v 00:10

Boží.

• Na Belogradčíííík ... zkratkou tam i z5t

Abych vyzkoušel kvalitu nového oleje, zvolal jsem po vzoru národního velikána ,, Na Bělogradčííík !!! ,, ... a bylo to. Start, Slouvákia, Polandiééé, schovat drony na UAAAAA a pak už jen Roumenia a šup do Bulharsk

Vloženo: 22.03.2024
    Uskutečněno: 20.07.2023
  • návrat na HEL po 52 letech

jak jsem psal v předminulém díle deníku, poznámky slouží hlavně pro to, abych měl na co vzpomínat v motodůchodu a není tedy cílem tvorba literárního díla . Proto se omlouvám, že je vše strohé, tvorba je zpětně po delší d

Vloženo: 23.03.2024
    Uskutečněno: 08.06.2023
  • Trajekt Tour 2023 ..z Pelješacu domů

... vzhledem k bouřkové aktivitě v oblasti jihu Chorvatska jsme byli nuceni a rádi jsme ukončili trajekt tour a vydali se směrem domů a cestou se koukali opět kolem dokola.

Vloženo: 16.05.2023
    Uskutečněno: 16.05.2023