Yamaha XVS 1300A Midnight Star custom (2008)

Vlastník cmelda222
Vloženo 10.2.2018
Aktualizováno 23.6.2019

Nová čerstvá krev v žilách a širší úsměv. s jiskrou v oku. Jooo . Je to ona.

První dojmy - jen nákupní, převozní a první start. Masakr. Fakt se opět těším na jaro a delší projížďky. Všechny další dojmy jsou uvedeny v deníku, ...

Motorku bych doporučil pro - pro mne ( tedy už kliďase, který se dočká, když si počká a pojede hlavou )

Doplňky na motorce - dle původního majitele drobnosti za 120 tis Kč. Ale myslí, že na mne ještě nějaké maličkosti zbyly.
Bez muziky v budoucnu ani ránu, pro svou bezpečnost bych dal rovněž 300W houkačku z lokomotivy, zadní nosič pro kabelky stopařek, něco od LED a dost.

Osud mnohdy řídí naše kroky a tentokrát mi k tomu dopomohl rovněž Mr. Google a zdejší web rodiny motorkářů. Joo a bylo blbý počasí a já webu na svou novou milenku narazil , že je na prodej. Tak ji přece nenechám čekat. To džentlemani nedělaj. Neděle web, pondělí večer naživo a po 2 min váhání ROZHODNUTO.
A je doma.

po 2 letech seznamování se mi líbí čím dál více.
Nedávno při návratu z Trogiru ujeto 756 km / den a řekl bych, že celkem v poho.

Jinak zpřevodovaná motorka než moje předchozí dragstar xvs 1100, trochu více do dálniční jízdy a v nižších otáčkách ji je nutno pomoci přes spojku

Poměrně slušně se chová k pneumatikám, Metzelerky 888 Marathon Ultra vydržely 15 tis km a ještě by daly jistě další 3 tis, nyní na test obuty SHINKO s bílým bokem

pro cesty mimo komín nutno osadit kufry dle libosti každého soudruha,.. ale ceny jsou kruté

Lubano5
Lubano5 napsal 29.06.19 v 10:30 10b.

Krasa...o necem takovem premyslim...super

dědoušek
dědoušek napsal 19.03.19 v 23:32 10b.

Super volba. Tato barva jí hodně sluší. Hodně štěstí na cestách.

Čajstoosm
Čajstoosm napsal 28.12.18 v 18:19 10b.

Nádherný kousek. Prosím mohl bys vyfotit detaily odrazek předních tlumičů? Nemůžu je nikde sehnat. Můžeš poslat na tea108@seznam.cz. Děkuji