BMW R 1200 GS Adventure (2017)

Vlastník LuboKotlan
Vloženo 9.2.2018
Aktualizováno 23.5.2018

O téhle motorce bylo snad řečeno úplně vše... A vždy jen v dobrém =) Proto jí taky mám

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina)

KTM 1290 Super Adventure: Vyhrál to kardan a motor, který není potřeba tak motat.

První dojmy - Ovladatelnost? Pohodlí? Sakra oni nekecali =) Tempomat? Nevím, moc nechápu proč na mašině, ale věřím že na to přijdu. =)

Motorku bych doporučil pro - Všem, motorka je všestranná a tak profláklá, že množství variací a doplňku musí vyhovovat každému. Váha zmizne okamžitě při rozjetí, sedlo se dá snížit už od orig. nastavení. Nebo ještě snížit různými kyty či ESOU. (Sám jsem měl nastaven podvozek na dva jezdce a bagáž. Nastavení moto mě až sralo =) po 10 km jsem přenastavil moto na jednoho jezdce bez bagáže a klesla dolů-srovnala se. Sedátko jsem dal na LOW a i když mám 2 metry jezdím na LOW a super).

Doplňky na motorce - Čekám na balíčky z Touratechu a postupně budu přidávat foto.

Nemohu moc soudit, vezl jsem si ji domů po vlastní ose a máme najeto 60 km =)
Klady zná každý kdo se jen trošku zajímal o tuto motorku. Podvozek a ovladatelnost motky mě dostala. Komfortní bezklíčové startování je fajn a orig. gps- ovládání na řidítkách taky super.

Trošku mě vadí vibrace plexi při vyšší rychlosti. Celkově není moc pevné. A věc, která mi nevadí ale přímo SE*R, když připojím mob. tel. k GPS nezobrazuje se mi příchozí hovor a tím nemohu ani odmítnout. Musím mít hendsfree, aby se telefon (volání) spárovalo. Nechci volat za jízdy jen vědět kdo volá a jestli musím zastavit nebo stačí odmítnout jak u klasických moto-gps. Pro někoho banalita, ale při mém počtu hovorů je to až nezbytné =/

Má-li někdo radu jak to obejít prosím raďte =)))

nemecekj
nemecekj napsal 19.05.18 v 17:58 10b.

Kdo na ní seděl ten ví !

Pivko
Pivko napsal 26.02.18 v 22:08 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 16.02.18 v 06:55 10b.

Velká gratulace
Luxusní strojvna

31081
31081 napsal 10.02.18 v 15:56 10b.

Zelinář
Zelinář napsal 10.02.18 v 15:22 10b.

Taky mam, sice starsi, ale radosti jsem se zacal pochcavat