Triumph Street Triple RS (2018)

Vlastník rouy
Vloženo 9.2.2018
Aktualizováno 21.1.2019

No vlastně trochu splněnej sen...Už třetí triumph za sebou...jsem zvědavá kam to bude pokračovat

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Prodej mají super :-) kluci se v tom orientují moc rádi poradí prostě tam mám kluky ráda :-)

První dojmy - No takže :-) motorku jsem měla půjčenou jako testovačku. Bohužel už dost na podzim, takže kolem 12ti stupňů jsem byla dost opatrná. Je to změna, i když je to můj už třetí street. No přiznávám jsem trochu divná :-D Motorka je elektronicky úplně jinde než předchozí, ten měl max ABS. Takže pro mě změna velká. První dojmy povedenej design do detailu, to mám na těch streetech ráda vypadají prostě o dost vymakanější než jejich japonská konkurence. Posed skoro stejný jak u předchozího modelu jen možná trochu více nakopnutý na ruce. Elektronický plyn kapitola sama o sobě, budu si muset hodně zvykat...ostatní uvidíme v sezóně za tu chvilku na testovačce nelze hodnotit.

Motorku bych doporučil pro - Ty jo asi už pro zkušenější motorkáře co už něco málo najeli, určitě ne jako první motorku. Hlavně bych pro ty začínající doporučila i něco bez tolika elektronickejch sr...k jen ať se to pořádně naučej :-) To je jedna z věcí které se bojím že mi nakonec budou vadit.

Doplňky na motorce - Výfuk Scorpion, padáky Triumph, kryty motoru Triumph, chrániče kyvky Triumph, rolny Triumph, krátný držák spz Triumph a pár karbonových blbostí

Do streeta jsem šla znovu (již po třetí) proto že mi obecně ta motorka přirostla k srdci, chtěla jsme zůstat u 6tkové kategorie max do 800 a co si budeme povídat tam street nemá konkurenci kor ve variantně RS. Jediný konkurent teď bude asi MT-09 SP. Taky jsem trochu přemýšlela nad koupí z důvodu financí, ale asi bych z toho neměla takovou radost takže jsme nakonec zase skončila u Triumphu.

Jelikož na streeta si ještě tak měsíc počkám a testovačku jsem měla půjčenou na dvě hodinky při 12ti stupních, nechci se vrhat do nějakého většího hodnocení to si nechám až na sezonu. No už se strašně těším na zajíždění

No tak už ta pěkná krabice dorazila

A už je venku chlapec zrovna dneska pro něj mám jet s vozíkem a ono nasněží

Tak zajíždění je teda pěknej opruz No nic ale padlo to docela rychle, takže už se pak mohlo začít trochu točit Motorka mě strašně baví vizuálně. Bylo teda potřeba jí trochu doladit k obrazu svému a do barev které držím už několik let takže šel chudák kluk do růžova. Ale jen tak decentně...ale rozebírat novou motorku s 0 km může asi jen blázen a sundavání rámu bylo teda eňo ňuno naštěstí to nebylo na mě, ale na jiných šikovnějších rukách.

No a pak se začalo pořádně jezdit, tahle sezóna byla taková ne moc cestovatelská. Dlouhejch výletů bylo pomálu, ale o to víc bylo kratších a zběsilejších takže myslím že street dostal docela zabrat. Jelikož to není motorka kterou byste na silnici viděli každý den, byl i dost velký zájem o půjčování A jelikož nejsem lakomá No a čím víc jsem na ní jezdila, tím víc mi začala vadit jedna věc...a to je prostě krouťák dole :-/ přišlo mi, jak když sedím na 6tkovým 4 válci...pro mě oproti starému streetu velká změna. Oukej měla jsem tam o zub míň na kolečku, což jsem díky lenosti nějak nestihla vyřešit tuhle sezónu u RS. No nic no, tak jsem se prostě naučila to pořádně točit a zvykat si na to že pod 9tis je to prostě takový sterilní. No ale zase proti tomu nad 9 mi to prostě trhá ruce Škoda že jsem posera a na okruh RS prostě nesmí...byla by to tam s ním totální pecka. Na to ta motorka prostě je určená. Přijde mi, že je to takovej okruhovej naháč. Vůbec se nedivím, že se se streetama jezdí v Německu dost populární cupy.

Víc nějak nejsem schopná o té motorce říct, není to pro mě až taková změna, když už je to třetí street co mám v garáži. Jelikož si moc nepotrpím na elektro vymoženosti, tak co jsem nastavila na začátku sezóny, to tam zůstalo jinak je to prostě taková digihra celé...ale zábavná to jooo

No a jelikož vlastně jezdím jenom na krásu, jak se říká můžete hovno umět, ale musíte na pumpě hlavně dobře vypadat doladila jsem to do detailu Takže komba od Psíčka a peckovej lak na helmě. Nějak mě napadlo streeta po sezóně prodat a koupit konečně něco jinýho, aby byla trochu změna. Když jsem se ale podívala na tuhle fotku, co to stálo času a nervů, tak si ho ještě alespoň jednu sezónu nechám...nebo možná napořád to se uvidí

Změnu jsem vlastně loni párkrát měla a utvrdilo mě to zase o trochu víc, že nechci litra :-D je to nesmysl :-D

No a tak jsem k RS když nemůže na ten okruh, přikoupila takovou blbost na hraní :-D a chytlo mě to takovým způsobem, že další sezóna bude jasná :-D tohle bude velkou součástí mého motorkaření :-D

ričrd1
ričrd1 napsal 24.03.21 v 22:15

Pecka, já jestli někdy budu měnit, tak jedině za RSo

Mann
Mann napsal 16.11.19 v 09:51 10b.

To bude asi krabice plná radosti viď?

Grinsakh
Grinsakh napsal 06.11.19 v 15:58 10b.

suprovka, chci ji taky=)

Doctor74
Doctor74 napsal 24.04.19 v 15:04 10b.

To je věrnost . vypadá nádherně a to kolínko v zatáčce taky. Tak hodně km bez závad.

Smash
Smash napsal 01.08.18 v 14:12 10b.

Velká práda! Jen by to chtělo víc fotek