Babetta 210 (1983)

Vlastník Marťas33
Vloženo 9.2.2018
Aktualizováno 25.2.2019

Babetta 210 z té kvalitnější první éry. Chtěl jsem něco na dědinu pro rohlíky...

Motorka koupena od Od rybáře

První dojmy - Koupena na inzerát před dvěma roky. Kupoval jsem dvě. S tím, že jedna bude moje a druhá mé ženy. Ta mě s tím ovšem poslala do ř..i. Řekl jsem si. No co, tak jednu dám do kupy a druhá poslouží jako zdroj náhradních dílů. To trvalo cca rok.

Motorku bych doporučil pro - vhodná pro masochisty

Doplňky na motorce - Maska, brašny

Jak jsem psal. Koupil jsem dvě. Po roce jsem přehodnotil plány. Jednu jsem poslal opět do oběhu. Dostala druhou šanci a ta má odpočívala další rok. Jednou jsem ji vytáhl ze zvědavosti. Ujel jsem asi 200 metrů abych zjistil, že potřebuje obnovu. Nechtěla řadit mrcha! V Lednu jsem ji zatáhl do garáže a komplet rozebral. Dostala nový spejolak, přední vidlici z pozdějšího typu (pomsta z Kolárova) zadní tlumiče a masku z laminátu. Novou elektriku, olej. Vyměnil jsem preventivně gufera na levé straně. Má najeto 10000 km ještě na původním výbrusu. Na ten taky dojde včetně ložisek. Po složení jsem zjistil, že opět neřadí.
Teda řadí, ale klouže. Asi jsem špatně odmastil. Zatím čeká až bude čas.
Co se brzd, úložného prostoru a cestování týče asi netřeba psát...Tak už je pryč holka. Udělala místo pro xtz 660.

kuzmič
kuzmič napsal 09.02.18 v 16:19 10b.

Pěkně sis pohrál...

-MP-
-MP- napsal 09.02.18 v 14:11

pěkný Marťas
To řazení poladíš , chce si to s tím pohrát . Nejlíp vyměnit všechny gufera a o-kroužky aby se tam nedostával olej , odmastit , a zkoušet . Pohrál jsem si takhle se Stelou , pak ještě s další Stelou a dvě babetty , a krásně to řadí . jestli jsou čelisti "nacucaný" olejem tak je vyhodit a dát nový .

matejquad
matejquad napsal 09.02.18 v 13:49 10b.

Krásná práce Jen by to chtělo ještě nějaké origo hefty a páčky brzd, ty mi to tam kazí Nicméně další zachráněná Babetta:D