Harley Davidson FXDC Dyna Super Glide Custom custom (2013)

Vlastník Boylerr
Vloženo 5.2.2018
Aktualizováno 5.2.2018

Výroční Dyna FXDC 2013 s menšími úpravami v provedení pro Evropu

První dojmy - Harley Davidson jako značku jsem už znal. Dynu mám poprvé a je pro mě zábavnější, než mod.touring. Nějaké úpravy už měla a něco jsem upravil sám. Např. zadní světlo, zadní blinkry-umístění, brašny, přední světlo, otevřel jsem sání, výfuky už byly zn.Dr. Jekill & Mr. Hyde s ovladatelnými el.klapkami.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kdo chce pěknej stroj a chce se svést jak na pohodu, tak i svižněji. Dyna to umí.

Doplňky na motorce - Padáky, brašny, výfuky zn. Dr. Jekill & Mr. Hyde s ovladatelnými el.klapkami, KN vzduch filtr, led zadní světlo, přední delší štíhlejší Wunderlich.

Chtěl jsem Dynu. Doufal jsem, že bude ovladatelnější, než HD Road Glide, který jsem měl před tím.
Povedlo se. Motorka je zábavná a funguje. Už dávno neplatí, že z HD něco kape, nebo se sere.
Koupil jsem ji lehce jetou s najetýma asi 6tis.km, jako dovoz ze Švýcarska.
Zapsané vyjímky mám na výfuky, ty už tam byly, zn.Dr. Jekill & Mr. Hyde s ovladatelnými el.klapkami.
Ve švajcu zapoměli otevřít sání. Dal jsem KN filtr do orig. krytu. Mašina jede krásně. Má to zátah.
Dal jsem i nové obě gumy, podle orig., tzn Michelin HD Scorcher. Sedí i v řece.
Brzdy s abs, dostatečný.
Zatím jsem najel asi 10tis.km a krom běžný údržby nic jinýho nebylo potřeba,...vždyť je to sotva zajetý

Jsem spokojen

papriks
papriks napsal 11.03.20 v 09:50 10b.

krasavec

lava1
lava1 napsal 13.02.19 v 17:48 9b.

vypadá moc hezky, chválím

romahrnc
romahrnc napsal 27.08.18 v 16:26 10b.

Vyrocni jsou vyrocni;)

Bágio1969
Bágio1969 napsal 12.02.18 v 07:37 10b.

Krasavec, přeju hodně štěstí.

SlimM
SlimM napsal 09.02.18 v 09:39 10b.

Tak to je opravdová nádhera!