Honda NC 750X (2016)

Aktualizováno 6.2.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 24 záznamů

T_G
T_G napsal 10.11.19 v 23:00 10b.

Hanes69
Hanes69 napsal 01.08.19 v 06:49 10b.

Zdravím. Hezky napsaná recenze, se kterou se můžu naprosto ztotožnit. Nejsem čahoun, ale mám taky zvýšené plégo od Puigu, a po čase jsem dokoupil i jejich deflektor. Jenom jsem si ještě nechal přešít sedlo na gelovku, a cestování je teď naprosto na pohodu. Gumy můžu doporučit Michelin Road 5, i na mokru sedí jak přibité a daly 20 tisíc kiláků.
Přeju hodně spokojených kilometrů.

Palumir
Palumir napsal 30.05.19 v 08:01 9b.

Zdravim pekne poctenicko a sdilim s Tebou pocity ohledne motorky. Mam rocnik 2015 plexi jsem menil jako jednu z prvnich veci, ale volil jsem original vysi od Hondy. Nejsem 2m obr mam 178 ale presto to bylo malo tak deflektor mam taky. Pneumatiky Michelin super mam road 4. Proti dunlop co tam byly od vyroby jako sjet z ledu na nesmeky.
Tak Ti preji at slouzi a hodne stastnych km.

ottoson.k
ottoson.k napsal 20.10.18 v 09:55 8b.

stemar-cz
stemar-cz napsal 22.08.18 v 17:31 10b.

Hezky napsané. Mám stejnou motorku a v podstatě shodné zkušenosti, jsem rád, že jsem si jí vybral. Měřím o 10cm méně a zřejmě je to klíčové. S originál plexi shodná zkušenost jako ty ale s identickým plexi Puig je to pro mě už celkem přijatelné. Pro absolutní pohodlí na dlouhé trasy taky pokukuju ještě po deflektoru, ten tvůj bych ale z estetických důvodů nezkousnul. Mít přmo před ksichtem, v zorném poli, takovéhle plastové kleště ... Ještě zkusím tu variantu "žádné plexi", zatím jsem ji z obavy o životnost těch plastových matek, co to plexi drží, nezkoušel.
Co se týká výkonu a stability, všechno můžu podepsat. Výkon postačuje na všechno co na motorce chci provádět. Jestli je to dost na věci, do kterých se pouštět nechci mě netrápí. Ta stabilita je fakt k neuvěření, ta motorka prostě "nechce spadnout" a dělá všechno aby si hubu nenabila, i když jí "řídí" takové nemehlo jako já.
Školu brždění s Mírou Lisým jsem absolvoval taky a nevšiml jsem si, že bych zastavoval nějak výrazněji dále než ostatní. Naopak, zaregistroval jsem, že většina motorek bez ABS zastavovala až za mnou .

Duster93
Duster93 napsal 25.06.18 v 13:36 10b.

Super popis . Taky jsem o NC 750x uvažoval, ale jsem menší a tak jsem si raději koupil CB500X. Cítil jsem se mnohem jistěji při stání. Možná po několik tisících km, až získám větčí jistotu (taky jsem začátečník po PCX), bych do ní šel, ale ve verzi DCT.

Pupi04
Pupi04 napsal 10.06.18 v 19:25 10b.

Hezký popis , ať slouží jen pro potěchu a vždy kolama dolu

Zb.
Zb. napsal 10.06.18 v 11:18 10b.

Super recenze, i Tvoje info přispělo, že jsem opět pořídil NC. Měl jsem v minulosti NC700X, potom se ho zbavil a nyní jsem pořídil NC750X DTC. Plexi aktuálně řeším, mám objednané od GIVI, tak uvidím a asi půjdu i do deflektoru, doporučíš mi pls ten Tvůj?

Romel
Romel napsal 24.05.18 v 13:52 10b.

Ahoj Michaeli, tvůj popis mi dal hodně, hlavně to má hlavu a patu s hondou už mám zkušenosti. Nyní o této holce začínám dost uvažovat a tvůj popis mě k ní zase o trošku více posunul

inza
inza napsal 19.03.18 v 15:06 10b.

Zaujalo mě, že měříš 2 metry, tak mě zajímalo, co bude dál v popisu. Mám 190 a tvrdili mi, že se na to nevejdu :) ale přijde mi, že když si sednu, tak je to prostě akorát pro mě :)

Tomino77
Tomino77 napsal 09.02.18 v 12:47 10b.

Super. Ať slouží.
Nevíš náhodou ten tankvak GIVI EA116, když je zamontován na víku, je možné klíčkem odemknout víko a dostat se do schránky? Taky ho zvažuji. Dík

Geodet
Geodet napsal 08.02.18 v 21:32 10b.

Dobrá volba.

KALUP
KALUP napsal 08.02.18 v 20:26 10b.

mám NC700X 5roků najeto 100 000km za celou dobu pouze jedna závada - odešlo ložisko v zadním kole.
Která mašina se může pochlubit takovým bezporuchovým nájezdem ? NC=KVALITA

pajabaja
pajabaja napsal 08.02.18 v 19:53

Moc hezky napsano. At slouzi a dela radost.

SLAY
SLAY napsal 07.02.18 v 22:08 10b.

hezkej motocykl

Skalic
Skalic napsal 07.02.18 v 19:33

Mluvíš mi z duše. Se vším lze souhlasit. Až najezdíš víc, jistě přidáš ke kladům i spolehlivost a levný servis .

Pedroba
Pedroba napsal 07.02.18 v 18:21

Veľmi presné hodnotenie, ku kladom by som pridal veľký krútiaci moment v nízkych otáčkach, kvalitné dielenské spracovanie a k záporom ešte zle čitateľný display. Vzhľadom k tomu, že často jazdím po diaľnici, uvítal by som tempomat.
S pozdravom
Peter
Bratislava

Pedroba
Pedroba napsal 07.02.18 v 18:09 9b.

S pozdravom
Peter
Bratislava

Syste
Syste napsal 07.02.18 v 16:43 10b.

Dobrá volba

JINVOKY
JINVOKY napsal 06.02.18 v 21:36 10b.

Pro začátek super moc pěkná hlavně kolama dolů

Hondasl
Hondasl napsal 05.02.18 v 09:12 10b.

Fajne napsáno , supr stroj. Taky mě rozpaluje doběla to sundávání bagáže kvůli tankování. Vyřešil to al lodní vak za pětikilo, vše do něho narvu a na dva pavouky přidělám,. Hodně to urychlí proces tankování.Tak přeju hodně pohodových kiláků a vždy kolama dollů

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.02.18 v 22:33 10b.

wi_tack
wi_tack napsal 04.02.18 v 21:03 10b.

Ať ve zdraví dobře slouží

Samíc
Samíc napsal 04.02.18 v 17:19 10b.