Suzuki SV 1000 (2006)

Vlastník radekmx
Vloženo 29.1.2018
Aktualizováno 30.1.2018

Boží motorka s boží charakteristikou motorku.

Suzuki GSF 1250 Bandit: důvod neuveden

První dojmy - Už když ji v garáži nastartoval tak jsem z ní byl úplně odvařený a usmíval jsem se jak malý kluk na vánoční stromek! Dunivý zvuk motoru, zátah od nízkých otáček motoru se sportovním posedem mě jen utvrdilo, že tu motorku musím mít.

Motorku bych doporučil pro - zkušenější jezdce

Doplňky na motorce - širší řídítka, padací protektory, cnc páčky i gripy v barvě, laděné výfuky Leo Vince

Krásná motorka, která v mých očích jako jedna z mála v poslední době má koule. To kulaté světlo , dvě koncovky výfuků s dunitým zvukem, který dokrášlí laděné koncovky LeoVince. Černý rám i s kyvkou.
Jízda se dá v sedě po dálnici vydržet do 140km/h pak už to člověk dlouho nevydrží. Když zalehnu tak 240 jede, ale větší plexi by bodlo. Jela by ještě , ale víc jsem nezkusil (zatím).
Motorka nepozná, jestli jedeme ve dvou nebo jedu sám. Prostě jede, a nemá chuť promeškat ani chvíli, nedejbože se za někým táhnout, když nemusí.
50km/h se na trojku jet nedá, takže buď dvojka nebo radši jet 60-65km/h na trojku. Chybí ukazatel množství paliva, takže si nuluju tachometr a kolem 180km se rozsvítí kontrolka. Samozřejmě záleží na stylu jízdy, ale střídavým tempem to odpovídá. Ještě jsem nevydržel se uhlídat jednu celou nádrž

Johny89
Johny89 napsal 08.05.23 v 22:59 10b.

Gemil
Gemil napsal 24.04.22 v 10:27 10b.

radekmx
radekmx napsal 15.02.18 v 19:23

díky

DennySV
DennySV napsal 04.02.18 v 13:20 10b.

Nejhezčí

Králík77
Králík77 napsal 03.02.18 v 21:20 10b.

S tím černým rámem je nejhezčí.