BMW R 1100 R (2000)

Vloženo 29.1.2018
Aktualizováno 13.10.2019

Když máš den blbec

Vloženo: 01.11.2018, Uskutečněno: 14.10.2018, Zhlédnuto: 40x

Vyjíždím v 5 ráno z garáže jako každý den a stavím motorku na stojánek rozsvěcím světlo a jdu zavřít garáž. Zamknul jsem garáž usedám na mašinu noha mi sklouzává po listí a žaludech a motorka i semnou padá. Snažím se jí zachytit a udržet, ale nedaří se motorka leží na zemi.
Snažím se motorku zvednout trhám si s ramenem a koleno potlučené od pádu. Sotva zvedám motorku s bolestí absolvuji na motorce přes 50 km ve 4°C.Zhodnocení poškození je odřené víko válce, promáčklá nádrž, pomačkaná kapka a prasklý a odřený lak.

elvis78 (133) napsal 03.11.2018 v 05:28

no, to nas...

• SPZ a zákony

S ohledem na nesmyslnost naší legislativy, která řeší kdejakou hloupost místo podstatných věci. Já jsem si třebas opakovaně zadělal na potíže při přestavbě svého BMW R 1100 R na Cafe Racer použitím originál dílů BMW nebo

Typ: Reportáž
    Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018
  • Očista

Po neustálém osahávani motorky z důvodu oprav, úprav či servisu všeho druhu bylo nezbytné provést očistu. Proto naprosto logickým krokem po dokončení pilepů byla kompletní očista mého stroje, kterou jsem nechal na ( Čiš

Typ: Údržba
    Vloženo: 21.09.2018
    Uskutečněno: 21.09.2018
  • Temný rytíř povstal

Tak nám nastal den D Dnes konečně motorka dostane takový kabát, který si opravdu zaslouží, celou svou motorkářskou kariéru jsem toužil mít Cafe Racera a nyní se mi to začíná plnit. Ještě na motorce bude sice nějaká prác

Typ: Reportáž
    Vloženo: 20.09.2018