Suzuki DL 1000 V-Strom (2016)

Vlastník Dom999
Vloženo 27.1.2018
Aktualizováno 25.2.2018

Z vyberu co jsem mel to ve vysledku nebyla ani tak srdcovka jako vyber rozumem. Mel jsem dl650 na kterem jsem mel najeto cerstve 100 000km coz byl cil co jsem si kdysi stanovil ze bych chtel dosahnout.

První dojmy - Prvni dojmi po podepsani smlouvy a pod. Proc to po startu tak divne piska??? Proc na me ve vyssich rychlostech tak fouka? Vubec to nedrnca podvozek funguje brzdy brzdi budu spokojenej.

Motorku bych doporučil pro - Primarne pro me!!! Jinak pro vsechny co si nepotrebuji honit ego tim ze maji 160koni. A radeji hledaji pohodlnou cestovni motorku ktera s par doplnkama zvalda hrave i offroad.

Doplňky na motorce - Kompletni katalog marselus.cz plus kryt svetla touratech a tasky na padaky qbag.

Prvni dojmi po podepsani smlouvy a pod. Proc to po startu tak divne piska??? No nic sednu na to a jedu domu teplomer rika ze je venku 7stupnu a domu je to 150km to bude krasna vyjizdka. Vyjel jsem na hlavni chvilku se vrtel nez jsem se uvelebil a fullgas... sakra vzdyt to vubec nejede... a pak jsem si toho vsiml jak byly mastne pneumatiky tak se zacalo protacet zadni kolo a zafungovala TC. No nic prvni pumpa plna nadrz a jedem. Najezd na dalnici levej pruh 150 a sakra na tom nejak fouka oproti stare 650. Ale kdyz ve 150 pridam tak to podad jede... joo budem kamaradi. Jen je mu zima na ruce nemam bastry a mrznou mi ruce. Prijizdim k Taboru vypinam TC stoupam do stupacek a trada po louce ke kamaradovy se pochlubit... tyyyjo ten podvozek fakt funguje jedu po louce co znam na hladkejch pneumatikach ktery nemam rad jddu 100vkou a uplne v pohode. Na 650 jsme tady jezdil 60-70 na hrubejch a mel jsme toho tak akorat. Ted me brzdi jen fakt ze jeste enmam namontovane padaky... ted uz vim na 100% ze budem kamaradi!!
Zatim moc najeto namam casem doplnim zkusennosti ale zatim velka spokojenost.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 21.02.24 v 11:55 10b.

kemor
kemor napsal 17.02.18 v 18:15 10b.

Za ten brod 10 bodů...a za ostatní také 10 bodů. Firmě Suzuki děláš dobré jméno

Meli
Meli napsal 11.02.18 v 21:25 10b.

Dávám drsných 10 bodů - jestli máš někde víc fotek z ježdění tak sem s odkazem

horak.r72
horak.r72 napsal 08.02.18 v 18:58 10b.

... není co dodat. Ještě že jsem u prohlížení těch fotek seděl ... jinak bych sedl na prdel, spadla mi brada a klobouk šel dolů... . Tady si to enduro někdo opravdu pěkně užívá. R

Hříbek
Hříbek napsal 03.02.18 v 20:54 10b.

pekne mu davas za usi paradni fotky