Malaguti Madison 200 (2004)

Vlastník balu-23
Vloženo 24.1.2018
Aktualizováno 24.1.2018

Můj první skútr, který něco uveze a někam dojede. Oboje už dávno splnil a taky dost překonal.

První dojmy - První dojmy nic moc,čekal jsem větší sílu v zátahu, ale porovnávat jízdu s Hornetem se 74 kw a skútrem s 15 kw nejde.Vše vyřešila výměna podtlakové membrány, která měla malou trhlinu. Od té doby si výkon vychutnávám a baví mě rozjezdy z křižovatek.

Motorku bych doporučil pro - Model 200 bych doporučil všem lidem, kteří se rádi kochají,mají rádi pohodlí a rádi si užívají pohodovou vyjížďku s úsměvem na tváři, jelikož velký štít jim zaručí, že nebudou mít mezi zuby mouchy.

Doplňky na motorce - Doplnil jsem originální zádovou opěrku spolujezdce, která dodá skútru na robustnosti.

Tento skútr se mi líbil zejména tvarem přední části a úložným prostorem.Ceklově je to povedený stroj, zejména pak motor Piaggio 200, který je jednoduchý a je zaručeným pracantem, tedy pokud se maže syntetickým olejem 5W40. Jako další plus je podvozek, který je nastaven na pohodlí jezdce, trubkový rám je pevný a nekroutí se.V Itálii si taktéž dal někdo záležet na podsvícení přístrojů,takže v noci si připadáte jako před pódiem lunaparku, jelikož množství použitých barev vás ochromí.Spotřeba se pohybuje kolem tří litrů, což potěší.Za dva roky používání jsem preventivně udělal variátor s válečky Malossi, náplně, filtry a vodní pumpu. Úložný prostor je dostatečný i když dvě větší přilby tam nevejdou, ale větší nákup není problém. Pro delší letní výlety i denní dojíždění do práce je ideální. Pokud se rozhodujete o koupi podobného skútru , tak koupí tohoto určitě litovat nebudete.

BAMBINATOR
BAMBINATOR napsal 31.01.18 v 19:01 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 25.01.18 v 12:06 10b.

Parádní skútr.