Anketa Křišťálová Lupa 2019: Podpořte nás a hlasujte pro web Motorkáři.cz v kategorii Zájmové weby.

Cagiva Elefant 900 (1994)

Vlastník Springi
Vloženo 23.1.2018
Aktualizováno 26.4.2019
Zobrazeno 1916x

Historie se opakuje, tentokrát je to ale úplně jinej příběh

První dojmy - Řekl bych že jsou tady moc nároční na počet řádků. No...dojmy, tak jo. Vražda, hrůza a děs. Upřímně jsem s tím počítal, je jich málo a ještě míň na prodej co si budem nalhávat. Ohlej rám...očividně se někdo vrtal v motoru...kvalita oprav na úrovni garážového kutila.

Proč zase Elefant...protože je to pro mě srdcovka, má svoje kouzlo...a taky s ním chci jet na cestu okolo světa. Je mi jasný že se teď všichni neználci chytají za hlavu...ale jo, na Elefantovi vole! Plány s motorkou jsou velkolepý - kompletní generální oprava absolutně všeho na motorce, odtučňovací kůra jak Elefanta tak mě, přestavět, upravit a co nejvíc zmodernizovat motor (dárce 900ss). Takže technologie jako elektronické vstřikování paliva, nižší spotřeba, vyšší efektivita. Nějak ho hezky nalakovat a tralalá.

Kvůli zdravotním problémům jsem na něj skoro rok nesáhl. Nicméně už je všechno oukej takže se činím. Vyrobil jsem si majestátní pracovní stůl a už mám kompletně rozebraný originální motor z Elefanta. V nejbližší době se vrhnu na demontáž dárce z 900ss 2002. Následně objednám kompletně ložiska, těsnění a seskládám tu 900ss do klikové skříně Elefanta. Pohrávám si s myšlenkou odlehčení některých dílů protože ten motor váží snad tunu.

Stay tuned

mop.
mop. napsal 20.03.18 v 19:29 10b.

Nádhernej sen, parádní stroj. Držím palce ať se vše podaří.

Hery22
Hery22 napsal 15.02.18 v 09:54 10b.

kurec budu držet palce ať se zadaří
sám mám slona ve stejných barvách, jen 750, sice nějaké cesty sním v plánu ještě mám, ale už si začínám šetřit jako budoucího veterána

Springi
Springi napsal 06.02.18 v 14:36

co na to říct..není to moje garáž Každopádně díky všem za podporu, zrovna je na cestě vstřikování 900SS z británie tak se to konečně někam pohne