KTM 450 XC-W (2010)

Vlastník Driver-toys
Vloženo 18.1.2018
Aktualizováno 11.7.2018

Lehká, hravá, zábavná se stále pěknou vizáží, perfektním motorem a podvozkem.

KTM EXC 500 F: Sice mnohem mladší, ale taky dražší než jsem chtěl za druhou motorku dát

První dojmy - Padla hned do ruky - jezdil jsem do té doby na EXC 450 r.v. 2017, takže jsem věděl do čeho jdu. Ucelenější chod motoru než novější stříkačky, mě příjemně překvapil.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne začátečníkům, ale již trochu zkušenější jezdci jistě ocení její výkon a parádní podvozek

Doplňky na motorce - Hliníkový kryt motoru, blástry s výztuhami a Exel ráfky

17.1.2018
Zatím se seznamujeme.. Při prvním vytažení přispěchal můj 3-letý synek a chtěl se vozit. Rajtovali jsme po zasněžených cestách a loukách.

10.7.2018
Z týhle motorky jsem nadšený. Zvykly jsme si na sebe i když nemám moc času . Sedla mi do ruky a i měkčí nastavení předchozího majitele mi vyhovuje. Kolegové co se na mé XC-W svezli byli též příjemně překvapeni a dokonce někteří si pořídili tento stroj též.
Naučil jsem se s ní překonávat "na bejka" střední klády a i některé výjezdy. Ta motorka dává sama pro mne zatím neskutečný věci, ani nemusím moc spojkovat (ale do extrémů se nepouštím!!!). Bohužel při poslední vyjížďce jsem špatně upadl na ruku a zlomil si obě kosti v zápěstí. Zrovna ve dnech, kdy jsme spolu zkoušeli na předek a obraty na zadním kole.
V práci mám možnost povozit se na novějších EXC a EXC-F (250,350 a 450), ale stejně se rád vracím za svá řidítka..
Oleje měním dle manuálu (z práce jsem zvyklý, takže nemám problém), pečuji o tlumiče a dolívám benzín. Nemusím dolívat ani kapku oleje a na počítadle je přez 260 mh. Škoda že mám nucenou pauzu zrovna když mě vše nejvíc bavilo a odhodlal jsem se i na další lewely ve svém poježdění.
Konstrukce je robusní a vydrží spousty pádů i zahození. Vždy jen upravím nastavení blástrů a jede se dál. Mám rád techničtější projížďky - překonávat enduro překážky a trialové pasáže. Neholduji bezhlavému poletu po polích nebo cestách.. na takové věci podle mě stejně lehká endura nejsou.
Až se dám zase do cajku, natočím i pár videí a udělám další recenze.

Taz-007
Taz-007 napsal 20.01.18 v 16:44

užívej

Driver-toys
Driver-toys napsal 20.01.18 v 16:38

Díky Jirko

Taz-007
Taz-007 napsal 20.01.18 v 10:42 10b.

máš ode mě prvních 10