BMW K 1600 GTL (2014)

Aktualizováno 16.1.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 30.05.18 v 09:31 10b.

Mě ani kámošovi to zatím olej vůbec nežere.

Čadil
Čadil napsal 23.03.18 v 18:52 10b.

pěkný kousek.

1Leštěnka
1Leštěnka napsal 14.02.18 v 23:21

Ahoj Kilometrů mám pouhých 52000, a ty jsou poctivý. Tady u toho typu, od roku 2011, nejde přetočit tachometr. Kilometry se hlídají na více místech, takže když to někdo vymaže někde, tak se mu to vrátí zpátky, třeba z ABS, nebo řídící jednotky a jiný elektroblbostí. Tudle se mi doneslo, že to to někdo zkoušel přetočit a musel pořídit nové ABS a ještě měl problém se spárováním.
Abych se vrátil k té spotřebě. Vím, že je vysoká. Mám na moto sice záruku, ale má to háček ten, že výrobce udává vždycky vyšší spotřebu, než bývá. Tak se ale sichruje. Když jsem to konzultoval přímo s výrobcem, tak uznal, že spotřeba je vysoká, ale opravit to nechce. Navíc jsem se dozvěděl, že s tak vysokou spotřebou nejsem sám. Například letos si to nechali v Praze opravit tři motorky, (jednalo se o výměnu těsnění kolem dříku ventilů), zaplatili cca 27000,-Kč a závada nebyla odstraněna. Takže už jen stěrací kroužky, což je oprava za cca 65000,-Kč Je to prostě na prd. Ale jinak je motorka super a nyní vymýšlím nějaké funkční padáky, které i něco vydrží a budou nějak vypadat. Snad se časem zadaří.

hudyg
hudyg napsal 13.02.18 v 06:37 10b.

Motorka je pecka,jenom mě trochu zaráží ta spotřeba oleje.Já mám sice GT ale motor je samozřejmě stejný a dolívám cca 0.3l těsně před výměnou oleje což je co 10.tis.km.Možná už tam máš natočeno více km,ale jinak super.

1Leštěnka
1Leštěnka napsal 05.02.18 v 19:44

Ahoj kluci. Především díky za uvítání do klubu. Pravda je, že batůžek na GTL sedí dost nahoře. Také mi to občas dává sežrat a navíc mi to nedovolí prohnat, protože tvrdí, že neví, kde jí hlava stojí. Protože jsem měl dříve choppera, tak se mi ale líbí ten nižší posez, než je u GT. Sice to je pouhých 5 cm, ale jde to znát. Navíc i řídítka jsou v lepší poloze.
Co se týče motoru, tak ten je super a zrychlení výborné. Prostě lehce adrenalinový zážitek. Jediné, co mu vyčítám, tak je vyšší spotřeba oleje. Při trochu ostřejší jízdě je kolem 0,5l/1250km. Což je dost. Když jsem loni jezdil po EU, kde jsem nalítal cca 10000km, tak jsem měl problémy sehnat plnou syntetiku 5W-40 na moto. Sehnat 10w-40, už byl menší problém

baks
baks napsal 28.01.18 v 09:24 10b.

Vítej do klubu Na GTL sedí baťůžek moc nad tebou.

PSanec
PSanec napsal 17.01.18 v 16:00 10b.

ahoj,pěkný německý cesťák luxusní třídy.Pro mne na té motorce je jasně nejlepší 6ti vál.