Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník drakpetan
Vloženo 16.1.2018
Aktualizováno 23.1.2018

Je to moje srdcovka s kterou člověk zažije zajímavé věci

První dojmy - Prvních 1000km jsem si připadal jako úplný začátečník. Učil jsem se znovu jezdit

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych doporučil nadšenci který ví co je to za motorku

Doplňky na motorce - Home made výfuky, páčky RDmoto, pancéřové hadice, závaží Barracuda, hefty Domino, podsedlák Ermax, plexi MRA, přepákování Gilles Tooling

Tuhle motorku jsem si zamiloval v roce 2002 když mi bylo 16 let. Už jen ten její zvuk mě nadchl a věděl jsem že jak to půjde tak si jí koupím. 2011 přišla ona chvíle.
Co se týká motorky nemohu nic vytknout. Snad jen že je trochu těžší, ale co by člověk čekal od motorky z roku 2000. Motor je podle mě jeden z nejlepších který byl kdy vyrobený. Podvozek funguje jak má při ostřejším stylu jízdy, při pomalé jízdě je motorka dost napohodlná. Brzdy dostačující.

Poruchy 0. Motorka má najeto 70000km a neměl jsem jedinou poruchu. Spíš běžný servis. Ložiska řízení, ložiska kol, uhlíkové těsnění výfuku, drážky ve spojkovém koši (opraveno zabroušením), brzdové destičky, olej, hooodně benzínu (9-12 l/100km) a hooodně gum.
Jo abych nezapomněl. Je to V2 takže povolující se šrouby a matky je lepší zajistit lepidlem na závity.

Je to čistokrevný superbike takže o pohodlnosti se moc mluvit nedá a už vůbec ne pro spolujezdce.

bruttopyr
bruttopyr napsal 25.12.21 v 20:17 10b.

Moc pěkná barevná kombinace!

Sradinka
Sradinka napsal 26.03.19 v 22:25 10b.

Motorka, která mě vždycky uchvacovala 10b.

Seri34
Seri34 napsal 24.01.18 v 00:14 10b.

Krasa

Michal1011
Michal1011 napsal 19.01.18 v 20:12 10b.